SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46158693

RODASTAV, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2011
IČO
46158693
DIČ
2023265871
Sídlo
Na Kope VI 1165/1A, 040 16 Košice – Myslava
firmy v okolí

KonateľDávid Jonec+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RODASTAV, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Myslava, v registri od 19. 5. 2011. Vo vedení firmy: Dávid Jonec a Róbert Kušnír. V roku 2025 mala firma tržby 622 tis. € (+2,1 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať131. z 420 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
622 tis. €
Za rok
+2 %
Od 2013
+285 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014+29 %2015+41 %2016−2 %2017+67 %2018+11 %2019+5 %2020−6 %2021−0 %2022+11 %2023−5 %2024+11 %2025+2 %
  • Priemerný rast ročne
    +11,9 %
  • Najlepší rok
    2017, +67 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,6 %
    −0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    80,3 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,5 %
    −1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    95,7 %
    −3,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby621 712 €609 148 €546 723 €578 235 €521 865 €523 012 €557 065 €529 554 €476 960 €285 608 €292 751 €207 752 €161 558 €
Výsledok hospodárenia10 057 €11 862 €−26 299 €−9 362 €−14 935 €531 €10 579 €9 293 €3 677 €2 817 €12 546 €3 828 €−5 008 €
Aktíva spolu287 962 €248 672 €277 808 €261 422 €287 725 €202 059 €222 546 €156 447 €130 655 €84 092 €39 095 €21 007 €15 941 €
Vlastné imanie12 523 €2 466 €−7 672 €18 626 €28 519 €43 455 €42 924 €32 345 €23 552 €19 875 €17 058 €4 512 €684 €
Podané20. 3. 202620. 3. 202512. 6. 202416. 6. 202325. 3. 202218. 3. 202111. 3. 202018. 3. 20195. 3. 201820. 3. 201724. 2. 20169. 3. 201522. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
131. z 420 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023265871
platiteľ od 23. 5. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Na Kope VI 1165/1A, 040 16 Košice – Myslava
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 5. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 27727/V
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47520 Maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Myslava.

Predmet činnosti

35 zapísaných činností · 3 ukončené činnosti

  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2011
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2011
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2011
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47520), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025131. z 420
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 20. 3. 2026 · 10 záznamov

  1. 20. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 6. 2024Zápis konečného užívateľa výhodDávid Jonec
  3. 13. 6. 2024Zápis konečného užívateľa výhodIng. Róbert Kušnír
  4. 1. 3. 2022Presun sídlaNa Kope VI 1165/1A Košice - mestská časť Myslavapredtým Húskova 9 Košice
  5. 1. 3. 2022Nový spoločníkDávid Jonec, podiel 50 %
  6. 1. 3. 2022Nový spoločníkIng. Róbert Kušnír, podiel 50 %
  7. 17. 2. 2022Nový člen vedeniaIng. Róbert Kušnír, konateľ
  8. 4. 2. 2020Výmaz konečného užívateľa výhodDávid Jonec
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46158693

RODASTAV, s. r. o. – tržby 622 tis. € – IČO 46158693