SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44644272

KULA CATERING, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
44644272
DIČ
2022779682
Sídlo
Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľZlatko Miladinovič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KULA CATERING, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 14. 3. 2009. Vo vedení firmy: Zlatko Miladinovič. V roku 2025 mala firma stratu 340 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−340 €
Za rok
strata
−10 tis.−5 tis.05 tis.10 tis.2013strata2015—2016+15 %2017strata2018strata2019strata2020—2021+39 %2022−100 %2023—2024strata2025strata
  • Stratové roky
    6 z 12
  • Najlepší rok
    2021, +39 %
  • Najslabší rok
    2019, strata 5 tis. €

Ukazovatele 2025

  • ROA
    -3,2 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    51,2 %
    +3,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby——100 €—11 321 €11 596 €—9 100 €—27 150 €33 150 €——
Výsledok hospodárenia−340 €−340 €85 €0 €9 258 €6 672 €−5 078 €−121 €−1 497 €2 300 €2 000 €—−260 €
Aktíva spolu10 728 €10 728 €10 728 €10 628 €19 851 €10 660 €25 804 €22 433 €13 333 €10 628 €8 328 €6 460 €6 460 €
Vlastné imanie5 239 €5 580 €5 920 €5 835 €5 835 €−3 448 €−11 827 €10 370 €10 491 €10 628 €8 328 €6 448 €6 448 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202529. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20212. 11. 20201. 7. 20192. 7. 201811. 9. 20172. 10. 20202. 10. 202011. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2022779682
platiteľ od 11. 11. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 3. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 124329/B
Základné imanie
8 000 €
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • prevádzkovanie športových zariadeníod 2009
  • prenájom hnuteľných vecíod 2009
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2009
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2009
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2009
  • čistiace a upratovacie službyod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 897 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 2 897.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 7. 2021Nový člen vedeniaZlatko Miladinovič, konateľ
  3. 11. 11. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2022779682
  4. 11. 7. 2020Nový spoločníkZlatko Miladinovič, podiel 100 %
  5. 3. 11. 2017Presun sídlaKarpatské námestie 7770/10A Bratislava - mestská časť Račapredtým Tatranská Štrba 3000 Štrba
  6. 14. 3. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44644272

KULA CATERING, s.r.o. – strata 340 € – IČO 44644272