SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44680988

SMAMPO s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Moravské Lieskové · od 2009
IČO
44680988
DIČ
2022780881
Sídlo
916 42 Moravské Lieskové
firmy v okolí

KonateľAnton Šima

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SMAMPO s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Moravské Lieskové, v registri od 10. 3. 2009. Vo vedení firmy: Anton Šima. V roku 2025 mala firma tržby 49 tis. € (+100,0 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať70. z 103 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
49 tis. €
Za rok
+100 %
Od 2014
+46 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+10 %2016−6 %2017−11 %2018+6 %2019+15 %2020−18 %2021−67 %2022−83 %2023×142024+0 %2025+100 %
  • Najlepší rok
    2023, ×14

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,2 %
    +1,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,1 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,2 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    37,8 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby49 405 €24 697 €24 697 €1 767 €10 441 €31 390 €38 198 €33 185 €31 393 €35 145 €37 241 €33 818 €—
Výsledok hospodárenia3 081 €1 102 €1 102 €−4 733 €−92 892 €3 656 €1 694 €4 791 €1 965 €4 865 €14 122 €13 145 €10 294 €
Aktíva spolu37 659 €8 101 €8 101 €6 864 €11 876 €120 968 €117 280 €114 576 €111 005 €106 529 €103 797 €88 914 €75 888 €
Vlastné imanie23 438 €7 906 €7 906 €6 804 €11 537 €116 535 €112 879 €111 185 €106 394 €104 428 €99 563 €85 441 €72 296 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202430. 3. 202315. 3. 202228. 3. 202128. 3. 202128. 3. 201924. 3. 201827. 2. 201723. 3. 201615. 3. 201515. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
70. z 103 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2022780881
platiteľ od 1. 4. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
916 42 Moravské Lieskové
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 3. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 21390/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
80200 Služby spojené s prevádzkovaním bezpečnostných systémov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Moravské Lieskové.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti · 1 ukončená činnosť

  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • bezpečnostnotechnické službyod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby spojené s prevádzkovaním bezpečnostných systémov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 80200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202570. z 103
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby spojené s prevádzkovaním bezpečnostných systémov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 7. 2023Zmena obchodného menaMariro Clean s.r.o.predtým SMAMPO s. r. o.
  3. 26. 7. 2023Presun sídlaKukučínova 250/3 Nové Mesto nad Váhompredtým 618 Moravské Lieskové
  4. 1. 5. 2022Zrušená registrácia DPH
  5. 10. 3. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby spojené s prevádzkovaním bezpečnostných systémov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44680988

SMAMPO s. r. o. – tržby 49 tis. € – IČO 44680988