SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44864892

Lighting Beetle s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
44864892
DIČ
2022860840
Sídlo
Svätoplukova II. 18892/2 A, 821 08 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľMichal Blažej+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Lighting Beetle s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 17. 7. 2009. Vo vedení firmy: Michal Blažej a Marek Šolc. V roku 2025 mala firma tržby 5,5 mil. € (+21,0 %) a zisk 1 mil. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať32. z 4 283 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
5,5 mil. €
Za rok
+21 %
Od 2013
+3290 %
02 mil.4 mil.6 mil.2013—2014+106 %2015+60 %2016+35 %2017+5 %2018+89 %2019+27 %2020−10 %2021+5 %2022+43 %2023+42 %2024+30 %2025+21 %
  • Priemerný rast ročne
    +34,1 %
  • Najlepší rok
    2014, +106 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    18,9 %
    −1,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    77,2 %
    +2,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    47,3 %
    +3,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    38,7 %
    −2,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby5 453 515 €4 506 701 €3 462 926 €2 441 272 €1 712 335 €1 629 774 €1 807 415 €1 426 760 €753 197 €714 653 €530 155 €331 379 €160 872 €
Výsledok hospodárenia1 033 090 €912 332 €531 352 €302 884 €158 970 €223 615 €366 298 €155 851 €67 949 €131 881 €101 052 €33 174 €646 €
Aktíva spolu2 184 672 €2 073 182 €2 066 346 €1 634 784 €1 286 152 €1 146 417 €1 068 994 €724 111 €306 086 €300 155 €242 870 €99 578 €38 327 €
Vlastné imanie1 338 159 €1 221 030 €1 208 627 €975 116 €675 504 €737 360 €512 811 €300 713 €211 726 €143 777 €112 324 €37 763 €3 770 €
Podané16. 3. 202625. 3. 202518. 3. 202428. 3. 202328. 3. 202225. 3. 202131. 3. 202025. 3. 201928. 3. 201829. 3. 201723. 3. 201618. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
32. z 4 283 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022860840
platiteľ od 15. 8. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny · 2 e-maily · 2 weby firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Svätoplukova II. 18892/2 A, 821 08 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 7. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 59475/B
Základné imanie
5 400 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62010 Počítačové programovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • fotografické práce,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2009
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2009
  • výroba a spracovanie audio a videozáznamov so súhlasom autora,od 2009
  • automatizované spracovanie dát,od 2009
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,od 2009
  • servis mechanických častí výpočtovej techniky okrem zásahu do vyhradených technických zariadení,od 2009
  • správa a inštalácia počítačových sietí v rozsahu bezpečného napätia,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
14 zmlúv
spolu 290 tis. € · posledná 31. 8. 2026
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 200 tis. € · posledný 3. 5. 2023

Posledné zmluvy

  • Štátna pokladnicaZmluva o poskytovaní služieb160 tis. €31. 8. 2026
  • Sociálna poisťovňa, ústredieZmluva o sprístupnení softvérového produktu a poskytnutí licencie8 tis. €25. 3. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62010), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202532. z 4 283
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové programovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

15 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 15.

História zmien

Posledná zmena 16. 3. 2026 · 14 záznamov

  1. 16. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 6. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMichal Blažej
  3. 27. 6. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodMichal Blažej
  4. 3. 6. 2023Presun sídlaSvätoplukova II. 18892/2 A Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Svätoplukova II. 1889/2 A Bratislava - mestská časť Ružinov
  5. 26. 4. 2023Presun sídlaSvätoplukova II. 1889/2 A Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Svätoplukova II. 1889/2 Bratislava - mestská časť Ružinov
  6. 23. 3. 2023Presun sídlaSvätoplukova II. 1889/2 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Budyšínska 8 Bratislava-Nové Mesto
  7. 18. 1. 2023Nový spoločníkMichal Blažej, podiel 50 %
  8. 8. 10. 2021Nový spoločníkMarek Šolc, podiel 50 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44864892

Lighting Beetle s.r.o. – tržby 5,5 mil. € – IČO 44864892