SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44930887

Lauko Promotion, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2009
IČO
44930887
DIČ
2022884072
Sídlo
Ľ. Stárka 2843, 911 05 Trenčín
firmy v okolí

KonateľMonika Lauková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Lauko Promotion, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 9. 9. 2009. Vo vedení firmy: Monika Lauková. V roku 2025 mala firma tržby 160 tis. € (−12,4 %) a stratu 26 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1165. z 5 144 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
160 tis. €
Za rok
−12 %
Od 2013
+5 %
0200 tis.400 tis.2013—2014+0 %2015+97 %2016−13 %2017−20 %2018−10 %2019+2 %2020−22 %2021+10 %2022+5 %2023+5 %2025−12 %
  • Priemerný rast ročne
    +0,4 %
  • Najlepší rok
    2015, +97 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -16,5 %
    −11,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
202520232022202120202019201820172016201520142013
Tržby159 536 €182 027 €172 848 €163 838 €149 097 €192 049 €187 715 €208 394 €261 160 €301 521 €152 790 €152 531 €
Výsledok hospodárenia−26 367 €−9 835 €−8 886 €2 201 €−3 579 €11 246 €4 784 €3 068 €−2 807 €12 896 €9 383 €−3 248 €
Aktíva spolu3 702 €141 546 €206 961 €140 570 €111 319 €149 092 €157 148 €131 587 €148 372 €140 592 €103 184 €94 463 €
Vlastné imanie−25 061 €7 075 €16 910 €25 935 €23 734 €33 880 €27 418 €22 634 €19 567 €22 374 €9 477 €94 €
Podané1. 6. 202612. 6. 202431. 5. 202315. 6. 202231. 5. 20212. 3. 202028. 2. 201920. 2. 201831. 5. 201730. 5. 201627. 2. 201528. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1165. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022884072
platiteľ od 30. 8. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ľ. Stárka 2843, 911 05 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 9. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 22042/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť oblasti obchoduod 2009
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2009
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/od 2009
  • reklamné a marketingové službyod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251165. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 1. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 1. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 8. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2022884072
  3. 5. 5. 2010Presun sídlaĽ. Stárka 2843 Trenčínpredtým Kvetná 355/3 Trenčín
  4. 9. 9. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44930887

Lauko Promotion, s. r. o. – tržby 160 tis. € – IČO 44930887