SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45442240

Technical Hub s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2010

predtým Vivendi Slovakia s. r. o. a 2 ďalšie názvy

IČO
45442240
DIČ
2022989650
Sídlo
Kubranská 1936/435, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľJuraj Klíma

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Technical Hub s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 16. 3. 2010. Vo vedení firmy: Juraj Klíma. V roku 2025 mala firma tržby 153 tis. € (−11,2 %) a zisk 33 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1198. z 5 144 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
153 tis. €
Za rok
−11 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015+44 %2016+175 %2017+124 %2018−20 %2019×11,32020+99 %2021+83 %2022−40 %2023−81 %2024+104 %2025−11 %
  • Najlepší rok
    2019, ×11,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    21,7 %
    −10,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,3 %
    −6,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,2 %
    −2,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    49,5 %
    −4,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby152 640 €171 948 €84 195 €442 838 €739 791 €403 654 €203 184 €18 000 €22 417 €10 000 €3 636 €2 520 €—
Výsledok hospodárenia33 170 €54 557 €−42 826 €73 913 €203 473 €87 132 €14 465 €3 894 €1 735 €854 €−178 €−71 €3 336 €
Aktíva spolu790 093 €794 719 €770 268 €845 569 €452 524 €158 206 €30 170 €17 294 €11 951 €15 607 €3 193 €3 371 €3 485 €
Vlastné imanie398 639 €365 469 €310 912 €353 738 €312 826 €109 353 €22 220 €8 235 €4 822 €3 567 €2 713 €3 371 €3 442 €
Podané31. 3. 202624. 6. 202528. 3. 202429. 3. 20233. 5. 202221. 4. 20211. 11. 202024. 3. 201929. 3. 201831. 3. 201722. 3. 201620. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1198. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022989650
platiteľ od 15. 1. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kubranská 1936/435, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 3. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 26267/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
PLCTRONIC s.r.o. · JKlima s. r. o. · Vivendi Slovakia s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností · 5 ukončených činností

  • kuriérske služby,od 2010
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2010
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2010
  • reklamné a marketingové služby,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251198. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 11 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 8. 2024Presun sídlaKubranská 1936/435 Trenčínpredtým Žabinská 24 Trenčín
  3. 21. 5. 2022Zmena obchodného menaTechnical Hub s.r.o.predtým PLCTRONIC s.r.o.
  4. 22. 4. 2021Presun sídlaŽabinská 24 Trenčínpredtým Veľkomoravská 6363/54 Trenčín
  5. 23. 7. 2019Zmena obchodného menaPLCTRONIC s.r.o.predtým JKlima s. r. o.
  6. 23. 7. 2019Nový spoločníkJuraj Klíma, podiel 100 %
  7. 25. 4. 2019Nový člen vedeniaJuraj Klíma, konateľ
  8. 30. 4. 2016Zmena obchodného menaJKlima s. r. o.predtým Vivendi Slovakia s. r. o.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45442240

Technical Hub s.r.o. – tržby 153 tis. € – IČO 45442240