SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45000263

ZAPA JJ s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Tovarníky · od 2009
IČO
45000263
DIČ
2022919074
Sídlo
Pod Kaštieľom 277, 955 01 Tovarníky
firmy v okolí

KonateľMUDr. Jarmila Plutinská+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ZAPA JJ s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Tovarníky, v registri od 22. 10. 2009. Vo vedení firmy: Jarmila Plutinská a Doc. Ján Plutinský. V roku 2025 mala firma tržby 341 tis. € (+8,9 %) a zisk 95 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať388. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
341 tis. €
Za rok
+9 %
Od 2013
+191 %
0200 tis.400 tis.2013—2014+9 %2015+44 %2016−15 %2017−3 %2018+30 %2019+17 %2020−28 %2021+26 %2022+44 %2023−1 %2024+3 %2025+9 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,3 %
  • Najlepší rok
    2015, +44 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    27,9 %
    +4,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    19,3 %
    +6,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    18,7 %
    +5,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,1 %
    +0,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby341 483 €313 644 €304 570 €306 581 €212 543 €169 127 €233 717 €198 916 €152 713 €157 414 €184 778 €128 065 €117 161 €
Výsledok hospodárenia95 290 €73 732 €127 616 €151 681 €66 527 €40 220 €86 338 €58 152 €33 603 €30 807 €46 948 €16 214 €17 107 €
Aktíva spolu509 201 €572 898 €520 659 €433 331 €362 413 €314 036 €318 912 €206 198 €153 525 €145 783 €146 472 €115 829 €82 052 €
Vlastné imanie493 169 €558 378 €511 907 €416 184 €337 029 €279 064 €257 147 €183 627 €132 536 €106 049 €85 658 €42 278 €29 770 €
Podané13. 3. 202625. 3. 202527. 3. 20247. 3. 20238. 3. 202218. 3. 20217. 3. 202022. 3. 201914. 3. 201821. 3. 201712. 3. 201630. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
388. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2022919074
platiteľ od 26. 11. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pod Kaštieľom 277, 955 01 Tovarníky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 10. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 25421/N
Základné imanie
6 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Tovarníky.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie s odborným zameraním pneumológia a ftizeológiaod 2010
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výskumu, vývoja, prírodných, technických a spoločenských viedod 2013
  • prenájom nehnuteľností spojených s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
34 zmlúv
posledná 14. 7. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—14. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—20. 5. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—15. 2. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025388. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 13. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 13. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 11. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2022919074
  3. 15. 4. 2013Nový člen vedeniaDoc. MUDr. Ján Plutinský, CSc., konateľ
  4. 22. 10. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45000263

ZAPA JJ s.r.o. – tržby 341 tis. € – IČO 45000263