SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45000301

ANA JJ s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Tovarníky · od 2009
IČO
45000301
DIČ
2022919041
Sídlo
Pod Kaštieľom 277, 955 01 Tovarníky
firmy v okolí

KonateľMUDr. Jarmila Plutinská+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ANA JJ s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Tovarníky, v registri od 14. 10. 2009. Vo vedení firmy: Jarmila Plutinská a Doc. Ján Plutinský. V roku 2025 mala firma tržby 182 tis. € (−9,7 %) a zisk 29 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1476. z 3 440 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
182 tis. €
Za rok
−10 %
Od 2013
+15 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+0 %2015−2 %2016+24 %2017+5 %2018−20 %2019−30 %2020−0 %2021−1 %2022+53 %2023−17 %2024+41 %2025−10 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,2 %
  • Najlepší rok
    2022, +53 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    15,7 %
    −9,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    25,5 %
    −38,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    22,5 %
    −24,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    11,7 %
    −14,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby182 406 €202 025 €142 876 €172 513 €112 772 €114 414 €114 807 €162 951 €202 765 €192 557 €155 157 €158 954 €158 467 €
Výsledok hospodárenia28 696 €50 022 €32 325 €25 844 €−427 €7 233 €20 285 €33 824 €28 109 €42 242 €23 390 €8 459 €26 055 €
Aktíva spolu127 606 €105 815 €108 543 €79 492 €243 084 €252 830 €215 009 €204 191 €168 760 €154 981 €129 845 €63 143 €64 433 €
Vlastné imanie112 635 €78 425 €73 973 €38 271 €195 767 €196 195 €188 962 €168 677 €134 854 €106 745 €64 503 €41 114 €32 655 €
Podané23. 6. 202623. 6. 202528. 3. 202429. 6. 202328. 3. 202224. 3. 202127. 3. 202011. 4. 201925. 3. 201827. 3. 201724. 3. 201620. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1476. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
15 tis. €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2022919041
platiteľ od 2. 5. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pod Kaštieľom 277, 955 01 Tovarníky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 10. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 25379/N
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Tovarníky.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie s odborným zameraním klinická imunológia a alergológiaod 2010
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výskumu, vývoja, prírodných, technických a spoločenských viedod 2013
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2023
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
34 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—19. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251476. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 4. 2013Nový člen vedeniaDoc. MUDr. Ján Plutinský, CSc., konateľ
  3. 2. 5. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2022919041
  4. 14. 10. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45000301

ANA JJ s.r.o. – tržby 182 tis. € – IČO 45000301