SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45285128

I.P.H. Trading s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
45285128
DIČ
2022920119
Sídlo
Domove role 70B, 821 05 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľIgor Péter+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

I.P.H. Trading s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 13. 11. 2009. Vo vedení firmy: Igor Péter a Ľudovít Vízy. V roku 2025 mala firma tržby 650 tis. € (−21,0 %) a zisk 29 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať88. z 167 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
650 tis. €
Za rok
−21 %
Od 2013
+625 %
01 mil.2 mil.2013—2014+135 %2015+6 %2016−4 %2017+187 %2018+30 %2019+105 %2020−59 %2021+40 %2022−10 %2023+8 %2024−10 %2025−21 %
  • Priemerný rast ročne
    +18,0 %
  • Najlepší rok
    2017, +187 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,4 %
    +0,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    12,3 %
    −2,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,9 %
    −1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    35,7 %
    −0,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby649 820 €822 680 €909 565 €845 990 €939 851 €669 875 €1 640 589 €801 937 €618 187 €215 739 €224 442 €210 817 €89 607 €
Výsledok hospodárenia28 685 €30 697 €58 529 €20 648 €13 039 €12 599 €206 659 €44 799 €20 122 €4 749 €3 881 €2 833 €890 €
Aktíva spolu363 633 €323 272 €310 339 €286 393 €442 935 €389 220 €406 508 €342 606 €127 225 €93 114 €99 574 €97 850 €26 119 €
Vlastné imanie233 957 €205 272 €246 104 €187 575 €237 547 €224 508 €211 909 €142 017 €97 218 €77 096 €87 347 €83 472 €20 048 €
Podané8. 3. 202631. 3. 20251. 8. 202429. 3. 202310. 4. 202219. 8. 202117. 7. 202018. 4. 20196. 3. 20184. 3. 201722. 2. 20175. 11. 20158. 4. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
88. z 167 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022920119
platiteľ od 13. 1. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Domove role 70B, 821 05 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 11. 2009
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 61414/B
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41202 Výstavba neobytných budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,od 2009
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2009
  • reklamné a marketingové služby,od 2009
  • poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt,od 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba neobytných budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
11 zmlúv
spolu 1,5 mil. € · posledná 29. 5. 2025

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41202), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202588. z 167
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba neobytných budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 8. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 8. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 9. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIgor Péter
  3. 21. 9. 2017Zápis konečného užívateľa výhodĽudovít Vízy
  4. 30. 4. 2016Presun sídlaDomove role 70B Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Holíčska 3079/14 Bratislava
  5. 30. 4. 2016Nový spoločníkIgor Péter, podiel 50 %
  6. 30. 4. 2016Nový spoločníkĽudovít Vízy, podiel 50 %
  7. 15. 4. 2016Nový člen vedeniaĽudovít Vízy, konateľ
  8. 13. 1. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2022920119
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba neobytných budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45285128

I.P.H. Trading s. r. o. – tržby 650 tis. € – IČO 45285128