SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55078010

Decontamination s. r. o.; skrátený názov DCN s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Šamorín · od 2022
IČO
55078010
DIČ
2121872907
Sídlo
Priemyselná 1847/4, 931 01 Šamorín
firmy v okolí

KonateľĽudovít Vízy+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Decontamination s. r. o.; skrátený názov DCN s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šamorín, v registri od 21. 12. 2022. Vo vedení firmy: Ľudovít Vízy a Igor Péter. V roku 2025 mala firma tržby 1,1 mil. € (+91,5 %) a zisk 61 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať10. z 63 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,1 mil. €
Za rok
+91 %
Od 2023
+204 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2023—2024+59 %2025+91 %
  • Najlepší rok
    2025, +91 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,4 %
    +2,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    92,4 %
    +19,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    16,0 %
    +2,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    82,7 %
    +1,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby1 118 912 €584 422 €367 903 €—
Výsledok hospodárenia60 933 €14 880 €18 336 €0 €
Aktíva spolu380 052 €108 497 €106 275 €5 000 €
Vlastné imanie65 933 €20 380 €23 336 €5 000 €
Podané27. 2. 202630. 3. 20251. 4. 20243. 3. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
10. z 63 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121872907
platiteľ od 20. 2. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Priemyselná 1847/4, 931 01 Šamorín
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 12. 2022
3 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 53059/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
20590 Výroba ostatných chemických výrobkov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Šamorín.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Administratívne službyod 2022
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2022
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2022
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2022
  • Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálovod 2022
  • Verejné obstarávanieod 2022
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2022
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných chemických výrobkov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 24 tis. € · posledná 26. 2. 2026

Posledné zmluvy

  • Fond na podporu vzdelávaniaDodatok č. 1 k zmluve o dielo—26. 2. 2026
  • Fond na podporu vzdelávaniaZmluva o dielo23 tis. €2. 2. 2026
  • Mestská časť Bratislava-Petržalkapochodzná strecha Rovniankova ul. 40m2792 €2. 10. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 20590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202510. z 63
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných chemických výrobkov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 27. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 6. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIgor Péter
  3. 23. 6. 2023Zápis konečného užívateľa výhodĽudovít Vízy
  4. 20. 2. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2121872907
  5. 21. 12. 2022Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných chemických výrobkov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55078010

Decontamination s. r. o.; skrátený názov DCN s. r. o. – tržby 1,1 mil. € – IČO 55078010