SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45301638

TÜ GERAT, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Čadca · od 2009
IČO
45301638
DIČ
2022940733
Sídlo
Májová 1355, 022 01 Čadca
firmy v okolí

KonateľMgr. Peter Gerát+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TÜ GERAT, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, v registri od 31. 12. 2009. Vo vedení firmy: Peter Gerát a Zuzana Gerátová. V roku 2025 mala firma tržby 71 tis. € (+21,1 %) a zisk 21 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať113. z 489 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
71 tis. €
Za rok
+21 %
Od 2014
−6 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+12 %2016+19 %2017−12 %2018+0 %2019−15 %2020+1 %2021−19 %2022+13 %2023−12 %2024−5 %2025+21 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,6 %
  • Najlepší rok
    2025, +21 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    29,7 %
    +19,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    16,4 %
    +10,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,2 %
    +10,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    7,0 %
    +0,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby70 755 €58 417 €61 775 €70 187 €61 969 €76 462 €75 453 €88 609 €88 228 €100 445 €84 315 €75 371 €—
Výsledok hospodárenia21 011 €6 020 €10 309 €19 034 €10 316 €19 267 €11 848 €16 375 €7 011 €42 256 €32 034 €29 897 €22 907 €
Aktíva spolu138 125 €115 179 €110 034 €101 040 €105 433 €89 866 €80 879 €77 064 €66 143 €213 324 €150 318 €113 882 €83 536 €
Vlastné imanie128 506 €107 495 €101 475 €91 166 €96 729 €86 413 €67 146 €55 298 €38 923 €181 007 €138 751 €106 716 €76 819 €
Podané9. 3. 202620. 3. 202512. 3. 202417. 5. 202326. 4. 20224. 3. 202112. 3. 202013. 3. 201922. 3. 20188. 3. 20172. 3. 20169. 3. 20155. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
113. z 489 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022940733
platiteľ od 11. 1. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Májová 1355, 022 01 Čadca
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 12. 2009
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 52233/L
Základné imanie
6 650 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
74300 Prekladateľské a tlmočnícke činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čadca.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • prekladateľské a tlmočnícke službyod 2009
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • administratívne službyod 2011
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2011
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prekladateľské a tlmočnícke činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025113. z 489
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prekladateľské a tlmočnícke činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 9. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 9. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 12. 2011Nový spoločníkZuzana Gerátová, podiel 50 %
  3. 13. 12. 2011Nový spoločníkMgr. Peter Gerát, podiel 50 %
  4. 1. 12. 2011Nový člen vedeniaZuzana Gerátová, konateľ
  5. 31. 12. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prekladateľské a tlmočnícke činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45301638

TÜ GERAT, s. r. o. – tržby 71 tis. € – IČO 45301638