SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50199986

KAPITÁL PLUS spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Čadca · od 2016
IČO
50199986
DIČ
2120238637
Sídlo
Podzávoz 3236, 022 01 Čadca
firmy v okolí

KonateľMgr. Ing. Ján Rebroš+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KAPITÁL PLUS spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, v registri od 27. 2. 2016. Vo vedení firmy: Ján Rebroš a Mária Rebrošová. V roku 2025 mala firma tržby 12 tis. € (+1,1 %) a zisk 493 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať352. z 489 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
12 tis. €
Za rok
+1 %
Od 2016
+1 %
010 tis.20 tis.2016—2017+25 %2018+24 %2019+5 %2020−31 %2021+31 %2022+2 %2023+9 %2024−38 %2025+1 %
  • Najlepší rok
    2021, +31 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,2 %
    −9,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,6 %
    −5,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,5 %
    −5,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,2 %
    +0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby11 628 €11 503 €18 549 €17 012 €16 730 €12 817 €18 579 €17 770 €14 385 €11 477 €
Výsledok hospodárenia493 €1 587 €1 240 €7 €574 €−1 076 €137 €5 999 €1 199 €3 986 €
Aktíva spolu19 979 €19 456 €18 915 €16 756 €16 737 €16 254 €17 146 €18 253 €11 952 €10 129 €
Vlastné imanie19 147 €18 654 €17 067 €15 827 €15 820 €15 245 €16 321 €16 184 €10 185 €8 986 €
Podané25. 3. 202618. 3. 202514. 3. 20245. 3. 202324. 2. 202227. 3. 202130. 3. 202027. 3. 201927. 3. 201829. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
352. z 489 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2120238637
platiteľ od 24. 10. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Podzávoz 3236, 022 01 Čadca
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 2. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 65172/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
74300 Prekladateľské a tlmočnícke činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čadca.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2016
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2016
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2016
  • reklamné a marketingové službyod 2016
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2016
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prekladateľské a tlmočnícke činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025352. z 489
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prekladateľské a tlmočnícke činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 10. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2120238637
  3. 19. 11. 2019Presun sídlaPodzávoz 3236 Čadcapredtým Podzávoz 1026 Čadca
  4. 27. 2. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prekladateľské a tlmočnícke činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50199986

KAPITÁL PLUS spol. s r.o. – tržby 12 tis. € – IČO 50199986