SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45380376

CANNABIS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Revúca · od 2010
IČO
45380376
DIČ
2022962084
Sídlo
M. R. Štefánika 1250, 050 01 Revúca
firmy v okolí

KonateľPharmDr. Monika Böhmerová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CANNABIS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Revúca, v registri od 6. 2. 2010. Vo vedení firmy: PharmDr. Monika Böhmerová a Miriam Hamarová. V roku 2025 mala firma tržby 704 tis. € (+4,8 %) a stratu 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať600. z 906 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
704 tis. €
Za rok
+5 %
Od 2014
−36 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015−9 %2016−5 %2017−4 %2018−5 %2019−7 %2020−9 %2021+8 %2022−11 %2023−13 %2024+10 %2025+5 %
  • Priemerný rast ročne
    −4,0 %
  • Najlepší rok
    2024, +10 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,9 %
    −0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -10,0 %
    −2,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -5,1 %
    −1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    49,2 %
    +3,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby703 677 €671 251 €611 430 €699 292 €785 187 €724 287 €798 431 €860 458 €908 780 €949 314 €998 199 €1 099 530 €—
Výsledok hospodárenia−13 161 €−10 853 €−7 590 €−1 525 €−1 887 €−817 €18 465 €9 961 €−16 674 €3 885 €−12 629 €39 981 €33 234 €
Aktíva spolu258 169 €267 043 €190 489 €196 215 €227 688 €215 665 €290 522 €303 605 €336 332 €373 725 €419 292 €353 291 €343 100 €
Vlastné imanie131 074 €145 042 €155 898 €163 487 €165 035 €165 868 €166 684 €148 220 €138 259 €154 932 €191 049 €203 842 €187 860 €
Podané16. 3. 202615. 3. 202519. 3. 202418. 3. 202316. 3. 202215. 3. 202114. 3. 202015. 3. 201914. 4. 201814. 3. 201716. 3. 201624. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
600. z 906 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022962084
platiteľ od 16. 3. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
M. R. Štefánika 1250, 050 01 Revúca
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 2. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 17688/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Revúca.

Predmet činnosti

2 zapísané činnosti · 1 ukončená činnosť

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárniod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
16 zmlúv
posledná 28. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 11. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025600. z 906
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lekárne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 16. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 16. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMUDr. Miriam Hamarová
  3. 1. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodPharmDr. Monika Bӧhmerová
  4. 16. 3. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2022962084
  5. 6. 2. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45380376

CANNABIS, s.r.o. – tržby 704 tis. € – IČO 45380376