SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44835701

LIANELA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Revúca · od 2010
IČO
44835701
DIČ
2022940337
Sídlo
Muránska 1335/12, 050 01 Revúca
firmy v okolí

KonateľPharmDr. Martina Živčicová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LIANELA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Revúca, v registri od 1. 1. 2010. Vo vedení firmy: PharmDr. Martina Živčicová a PharmDr. Valéria Zobanová. V roku 2025 mala firma tržby 1,1 mil. € (+16,5 %) a stratu 176 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať414. z 906 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,1 mil. €
Za rok
+17 %
Od 2013
+25 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014−8 %2015−7 %2016−5 %2017−1 %2018+8 %2019+5 %2020+0 %2021+16 %2022−7 %2023+3 %2024+7 %2025+17 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,9 %
  • Najlepší rok
    2025, +17 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -15,4 %
    −16,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -160,1 %
    −163,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    244,9 %
    +150,9 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 139 010 €977 558 €913 343 €886 985 €958 681 €827 976 €826 029 €788 701 €727 688 €735 695 €776 003 €834 852 €911 374 €
Výsledok hospodárenia−175 863 €7 692 €7 059 €42 523 €29 896 €35 648 €16 905 €24 783 €53 240 €−21 656 €7 387 €−1 529 €−43 857 €
Aktíva spolu109 848 €253 877 €263 149 €238 478 €242 273 €252 688 €234 616 €238 658 €187 224 €122 191 €166 962 €146 376 €153 862 €
Vlastné imanie−159 171 €15 324 €7 632 €417 €−85 781 €−115 232 €−150 880 €−167 777 €−192 574 €−246 276 €−224 620 €−232 007 €−230 478 €
Podané22. 6. 202627. 2. 202519. 2. 20246. 3. 202312. 3. 202222. 3. 20212. 3. 20203. 3. 201915. 2. 201813. 2. 201715. 3. 201626. 2. 20153. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
414. z 906 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022940337
platiteľ od 5. 1. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Muránska 1335/12, 050 01 Revúca
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 17496/S
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Revúca.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • čistiace a upratovacie službyod 2010
  • kuriérske službyod 2010
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2010
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2010
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2010
  • poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárniod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
21 zmlúv
spolu 4 tis. € · posledná 28. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 11. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 12. 2023
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—15. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025414. z 906
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lekárne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 22. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 22. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 8. 2022Nový člen vedeniaPharmDr. Martina Živčicová, konateľ
  3. 29. 1. 2020Zápis konečného užívateľa výhodPharmDr. Valéria Zobanová
  4. 28. 1. 2020Výmaz konečného užívateľa výhodPharmDr. Valéria Zobanová
  5. 3. 6. 2017Zápis konečného užívateľa výhodPharmDr. Valéria Zobanová
  6. 12. 2. 2011Nový spoločníkPharmDr. Valéria Zobanová, podiel 100 %
  7. 1. 1. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44835701

LIANELA, s.r.o. – tržby 1,1 mil. € – IČO 44835701