SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45421111

Hillrose s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2010

predtým Hillrose s.r.o.

IČO
45421111
DIČ
2022980641
Sídlo
Moldavská cesta 8/A, 040 11 Košice
firmy v okolí

KonateľIng. Jaroslav Kypr+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Hillrose s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 5. 3. 2010. Vo vedení firmy: Jaroslav Kypr a Marián Jánoš. V roku 2025 mala firma tržby 998 tis. € (+0,9 %) a zisk 24 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať314. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
998 tis. €
Za rok
+1 %
Od 2013
−3 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014−10 %2015−1 %2016−2 %2017−7 %2018+1 %2019+3 %2020−4 %2021+2 %2022+9 %2023+9 %2024−1 %2025+1 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,3 %
  • Najlepší rok
    2023, +9 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,4 %
    +1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    17,0 %
    +5,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,4 %
    +2,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    62,4 %
    −6,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby998 192 €989 435 €995 387 €916 429 €844 433 €824 819 €858 120 €831 620 €826 436 €888 038 €910 619 €923 521 €1 031 264 €
Výsledok hospodárenia24 214 €13 439 €16 102 €20 708 €12 820 €10 108 €8 942 €16 430 €8 662 €4 102 €1 623 €22 285 €18 369 €
Aktíva spolu379 108 €378 192 €366 697 €373 252 €249 606 €265 860 €202 397 €224 150 €231 462 €274 596 €270 735 €261 287 €293 013 €
Vlastné imanie142 710 €118 496 €105 056 €88 954 €68 246 €55 427 €45 318 €36 376 €19 946 €11 284 €−68 818 €−70 440 €−92 726 €
Podané10. 6. 202611. 3. 202520. 3. 202421. 3. 202322. 3. 202223. 3. 202117. 3. 202028. 3. 201927. 3. 201828. 3. 201722. 3. 201626. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
314. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
7 tis. €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK7120000195
platiteľ od 1. 6. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

11 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Moldavská cesta 8/A, 040 11 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 3. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 26014/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Hillrose s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2010
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2010
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2010
  • poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárniod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
13 zmlúv
posledná 2. 12. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—2. 12. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—3. 12. 2024
  • Kremnicazmena organizácie poverenej pre platobný styk a fakturáciu—9. 1. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025314. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

272 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 272.

História zmien

Posledná zmena 12. 7. 2026 · 17 záznamov

  1. 12. 7. 2026Zápis konečného užívateľa výhodMarek Dospiva
  2. 12. 7. 2026Zápis konečného užívateľa výhodViktoria Dospivová
  3. 11. 7. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodMarek Dospiva
  4. 10. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  5. 29. 8. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMarek Peterčák
  6. 29. 8. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMichal Vrzgula
  7. 1. 6. 2023Nový člen vedeniaIng. Marián Jánoš, MBA, konateľ
  8. 6. 12. 2022Nový spoločníkDr.Max Holding SK, a.s., podiel 100 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45421111

Hillrose s. r. o. – tržby 998 tis. € – IČO 45421111