SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45928223

KPSS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2010
IČO
45928223
DIČ
2023160304
Sídlo
Považská 32, 040 11 Košice
firmy v okolí

KonateľMichal Neffa

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KPSS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 8. 12. 2010. Vo vedení firmy: Michal Neffa. V roku 2025 mala firma tržby 1 mil. € (+62,8 %) a zisk 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať307. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1 mil. €
Za rok
+63 %
Od 2014
+965 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015−55 %2016×4,62017−72 %2018×4,12019−7 %2020−42 %2021−29 %2022+82 %2023+38 %2024+189 %2025+63 %
  • Priemerný rast ročne
    +24,0 %
  • Najlepší rok
    2016, ×4,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,7 %
    −0,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    34,2 %
    −11,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,2 %
    −4,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    90,7 %
    +7,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 007 835 €619 051 €214 105 €155 434 €85 419 €120 050 €207 996 €222 733 €54 245 €196 292 €42 967 €94 591 €—
Výsledok hospodárenia17 140 €14 971 €6 847 €4 403 €3 078 €7 034 €22 463 €−7 365 €12 288 €12 484 €11 707 €−24 125 €−13 238 €
Aktíva spolu538 840 €198 460 €60 079 €48 796 €76 047 €80 353 €39 183 €212 109 €108 112 €125 066 €169 731 €140 144 €29 484 €
Vlastné imanie50 149 €33 008 €18 037 €13 854 €27 301 €24 221 €17 187 €56 023 €65 089 €−10 199 €−22 917 €−34 624 €−10 499 €
Podané28. 5. 20263. 4. 20259. 5. 202426. 6. 20236. 5. 202229. 6. 20218. 10. 202021. 6. 201915. 3. 201820. 6. 20175. 4. 201617. 5. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
307. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
5 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023160304
platiteľ od 1. 5. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Považská 32, 040 11 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 12. 2010
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 26738/V
Základné imanie
6 650 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2010
  • poskytovanie úverov a/alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2010
  • reklamné a marketingové službyod 2010
  • administratívne službyod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025307. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 5. 2026 · 5 záznamov

  1. 28. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 2. 2020Nový spoločníkMichal Neffa, podiel 100 %
  3. 14. 5. 2014Nový člen vedeniaMichal Neffa, konateľ
  4. 1. 5. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023160304
  5. 8. 12. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45928223

KPSS s.r.o. – tržby 1,0 mil. € – IČO 45928223