SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45422290

SANERA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2010
IČO
45422290
DIČ
2022994336
Sídlo
Janouškova 5009/22, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľMUDr. Hedviga Jakubíková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SANERA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 10. 3. 2010. Vo vedení firmy: Hedviga Jakubíková. V roku 2025 mala firma tržby 207 tis. € (+36,8 %) a zisk 24 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať950. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
207 tis. €
Za rok
+37 %
Od 2014
+156 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+14 %2016−16 %2017−12 %2018+28 %2019+26 %2020−16 %2021+5 %2022−8 %2023+35 %2024+25 %2025+37 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,9 %
  • Najlepší rok
    2025, +37 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,6 %
    +6,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    24,8 %
    +13,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,4 %
    +11,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    21,8 %
    −7,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby207 195 €151 419 €121 392 €89 660 €97 342 €92 393 €109 982 €87 291 €68 042 €77 662 €92 308 €81 086 €—
Výsledok hospodárenia23 996 €8 247 €9 023 €1 384 €10 867 €14 634 €20 039 €−7 185 €−13 334 €−4 406 €19 624 €7 433 €2 569 €
Aktíva spolu123 564 €102 291 €99 531 €92 097 €102 769 €73 438 €60 324 €35 372 €42 333 €62 686 €76 982 €24 721 €19 597 €
Vlastné imanie96 566 €72 571 €64 357 €55 334 €53 987 €42 737 €28 115 €8 030 €15 216 €28 914 €33 321 €13 150 €5 717 €
Podané25. 3. 202626. 3. 202527. 3. 202422. 3. 202319. 3. 202220. 3. 202128. 3. 202027. 3. 20191. 4. 201828. 3. 201728. 3. 201628. 3. 201514. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
950. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Janouškova 5009/22, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 3. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 22692/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2010
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2010
  • opatrovateľská služba mimo rámca sociálnej pomociod 2010
  • prenájom zdravotníckych strojov, prístrojov a zariadeníod 2010
  • organizovanie kurzov, školení a seminárovod 2010
  • obchodná činnosť okrem veľkodistribúcie: zdravotné zariadenia, zdravotné pomôcky, zdravotný materiál a zdravotná technikaod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia špecializovanej ambulancie v odbore neurológia a algeziológiaod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
44 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 7. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—18. 4. 2024
  • Ľubovnianska nemocnica, n. o.Dohoda zamestnávateľa a užívateľského zamestnávateľa o dočasnom pridelení zamestnanca—15. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025950. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 12. 2020Nový spoločníkMUDr. Hedviga Jakubíková, podiel 52 %
  3. 5. 12. 2020Nový spoločníkBoris Jakubík, podiel 24 %
  4. 5. 12. 2020Nový spoločníkRoman Jakubík, podiel 24 %
  5. 10. 3. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45422290

SANERA, s.r.o. – tržby 207 tis. € – IČO 45422290