SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46604341

MP MEDIK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2012
IČO
46604341
DIČ
2023476147
Sídlo
Masarykova 2724/26, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľMUDr. Peter Gazdík+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MP MEDIK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 28. 3. 2012. Vo vedení firmy: Peter Gazdík a Mária Gazdíková. V roku 2025 mala firma tržby 214 tis. € (−1,1 %) a zisk 57 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať908. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
214 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2014
+201 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015−3 %2016+14 %2017−2 %2018+5 %2019+7 %2020+4 %2021+16 %2022+78 %2023+11 %2024+5 %2025−1 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,5 %
  • Najlepší rok
    2022, +78 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    26,8 %
    −4,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    20,6 %
    −12,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,6 %
    −11,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,9 %
    −2,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby213 692 €216 082 €206 274 €185 077 €103 770 €89 402 €85 902 €80 659 €76 648 €78 250 €68 699 €70 996 €—
Výsledok hospodárenia57 280 €67 428 €62 968 €58 514 €2 827 €3 571 €733 €1 299 €681 €−564 €−131 €3 182 €1 253 €
Aktíva spolu292 569 €218 846 €158 734 €103 126 €36 368 €36 824 €36 280 €33 537 €41 633 €32 043 €41 842 €43 090 €19 187 €
Vlastné imanie278 156 €202 779 €135 351 €74 681 €16 167 €13 340 €9 769 €9 037 €7 738 €7 057 €7 620 €7 704 €4 522 €
Podané29. 3. 202630. 5. 202517. 6. 202429. 6. 202328. 6. 202228. 6. 202119. 10. 202031. 3. 201926. 3. 201830. 3. 201712. 5. 201629. 3. 201523. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
908. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Masarykova 2724/26, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 3. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 25806/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • prevázdkovanie zdravotníckeho zariadenia špecializovanej ambulancie v odbore dermatovenerológiaod 2012
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia všeobecnej ambulancie v odbore všeobecné lekárstvood 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
41 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—23. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 5. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 7. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025908. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 1. 2022Presun sídlaMasarykova 2724/26 Prešovpredtým Na Rinku 7 Kapušany
  3. 4. 12. 2014Nový spoločníkMUDr. Peter Gazdík, podiel 51 %
  4. 4. 12. 2014Nový spoločníkMUDr. Mária Gazdíková, podiel 49 %
  5. 28. 11. 2014Nový člen vedeniaMUDr. Mária Gazdíková, konateľ
  6. 28. 3. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46604341

MP MEDIK s.r.o. – tržby 214 tis. € – IČO 46604341