SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45439320

DE-WORKS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Beniakovce · od 2010

predtým Qpower s.r.o.

IČO
45439320
DIČ
2022999110
Sídlo
044 42 Beniakovce
firmy v okolí

KonateľIng. Adrián Kočan

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DE-WORKS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Beniakovce, v registri od 5. 3. 2010. Vo vedení firmy: Adrián Kočan. V roku 2025 mala firma tržby 4 tis. € a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2477. z 2 788 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
4 tis. €
Za rok
−53 %
Od 2013
−84 %
025 tis.50 tis.75 tis.2013—2014+30 %2015+40 %2016+8 %2017+27 %2018+17 %2019−39 %2020−14 %2021−35 %2022−80 %2023+285 %2024−56 %2025−53 %
  • Najlepší rok
    2023, +285 %

Ukazovatele 2025

  • ROA
    4,3 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    89,1 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 720 €8 000 €18 276 €4 747 €23 432 €35 962 €41 603 €67 906 €57 993 €45 535 €42 085 €30 000 €23 000 €
Výsledok hospodárenia3 211 €284 €2 609 €−2 774 €−2 791 €−4 120 €960 €15 631 €−246 €428 €225 €5 564 €7 931 €
Aktíva spolu74 171 €5 593 €21 212 €23 323 €35 351 €53 552 €62 103 €38 837 €46 077 €48 990 €69 623 €35 004 €16 486 €
Vlastné imanie8 063 €4 853 €4 568 €1 960 €233 €3 024 €7 144 €21 815 €6 184 €6 430 €18 733 €18 508 €12 945 €
Podané4. 6. 202627. 6. 20254. 6. 202417. 5. 20233. 5. 20221. 6. 202111. 3. 20204. 6. 201929. 3. 20188. 6. 201727. 6. 20169. 6. 201522. 5. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2477. z 2 788 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022999110
platiteľ od 1. 11. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
044 42 Beniakovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 3. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 25244/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Qpower s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Beniakovce.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2010
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2010
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2010
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2010
  • reklamné a marketingové službyod 2014
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252477. z 2 788
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 4. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 4. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 2. 2022Nový spoločníkIng. Adrián Kočan, podiel 100 %
  3. 24. 1. 2022Nový člen vedeniaIng. Adrián Kočan, konateľ
  4. 1. 11. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2022999110
  5. 15. 7. 2014Presun sídla151 Beniakovcepredtým Letná 26 Košice
  6. 24. 4. 2012Zmena obchodného menaDE-WORKS s.r.o.predtým Qpower s.r.o.
  7. 24. 4. 2012Presun sídlaLetná 26 Košicepredtým Hlavná 81/A Košice
  8. 5. 3. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45439320

DE-WORKS s.r.o. – tržby 4 tis. € – IČO 45439320