SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45439915

S-BAU SLOVAKIA, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prievidza · od 2010

predtým S-BAU Gastro, s. r. o.

IČO
45439915
DIČ
2022987626
Sídlo
M. Falešnika 428/4, 971 01 Prievidza
firmy v okolí

KonateľIng. Anton Sumerák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

S-BAU SLOVAKIA, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prievidza, v registri od 10. 3. 2010. Vo vedení firmy: Anton Sumerák. V roku 2025 mala firma tržby 158 tis. € (−94,9 %) a stratu 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať503. z 1 275 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
158 tis. €
Za rok
−95 %
Od 2014
+87 %
02 mil.4 mil.2014—2015+152 %2016−78 %2017+84 %2018×4,22019−56 %2020+154 %2021−74 %2022+6 %2023−4 %2024×29,32025−95 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,9 %
  • Najlepší rok
    2024, ×29,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -6,7 %
    −22,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -0,6 %
    −27,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,2 %
    −15,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    67,5 %
    +22,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby158 381 €3 086 117 €105 157 €109 058 €103 001 €400 733 €158 024 €360 037 €84 727 €46 072 €213 752 €84 671 €—
Výsledok hospodárenia−10 614 €476 656 €15 141 €17 236 €14 139 €93 718 €21 268 €23 561 €14 645 €−18 431 €10 033 €−1 901 €−10 564 €
Aktíva spolu5 396 124 €3 204 225 €4 101 119 €4 184 911 €4 148 543 €2 238 839 €2 333 358 €2 265 972 €2 001 248 €1 452 064 €1 126 274 €563 207 €330 864 €
Vlastné imanie1 754 130 €1 764 744 €1 288 086 €1 272 945 €1 255 708 €1 241 570 €1 147 852 €1 126 584 €1 103 022 €−6 622 €11 809 €1 776 €−12 583 €
Podané8. 2. 202617. 6. 202527. 3. 202429. 3. 202328. 3. 202229. 6. 202119. 8. 20201. 7. 20192. 7. 201830. 6. 201731. 3. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
503. z 1 275 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022987626
platiteľ od 10. 10. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
M. Falešnika 428/4, 971 01 Prievidza
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 3. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 22730/R
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56300 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
S-BAU Gastro, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prievidza.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2010
  • pohostinská činnosťod 2010
  • sprostredkovanie obchoduod 2011
  • veľkoobchod a maloobchodod 2011
  • činnosť vykonávaná banským spôsobomod 2011
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2015
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 14 tis. € · posledná 14. 5. 2026

Posledné zmluvy

  • Slovenská inovačná a energetická agentúra*ZMLUVA O POSKYTNUTÍ POUKÁŽKY A UŽÍVANÍ ZARIADENIA9 tis. €14. 5. 2026
  • Mesto PrievidzaKúpna zmluva č. 10/26601 €27. 4. 2026
  • Mesto BojniceZmluva o nájme nehnuteľnosti (pozemku na parkovanie)5 tis. €15. 5. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025503. z 1 275
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 8. 2. 2026 · 12 záznamov

  1. 8. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 7. 2025Zápis konečného užívateľa výhodIng. Anton Sumerák
  3. 1. 7. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Anton Sumerák
  4. 17. 6. 2021Presun sídlaM. Falešnika 428/4 Prievidzapredtým Falešnika 428/4 Prievidza
  5. 1. 5. 2021Presun sídlaFalešnika 428/4 Prievidzapredtým Rybničky 1723/4 Bojnice
  6. 17. 5. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Anton Sumerák
  7. 24. 1. 2015Presun sídlaRybničky 1723/4 Bojnicepredtým Hrabová 374/15 Prievidza
  8. 10. 10. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2022987626
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45439915

S-BAU SLOVAKIA, s. r. o. – tržby 158 tis. € – IČO 45439915