SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50067001

PiarPro, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prievidza · od 2015
IČO
50067001
DIČ
2120165806
Sídlo
Ulica A. Hlinku 459/20, 971 01 Prievidza
firmy v okolí

KonateľIng. Andrej Kmotorka+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PiarPro, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prievidza, v registri od 2. 12. 2015. Vo vedení firmy: Andrej Kmotorka a Ján Grešner. V roku 2025 mala firma tržby 246 tis. € (−8,9 %) a zisk 208 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať395. z 1 275 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
246 tis. €
Za rok
−9 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2015—2016×92017+38 %2018+108 %2019−21 %2020+38 %2021+15 %2022+39 %2023+21 %2024+21 %2025−9 %
  • Najlepší rok
    2016, ×9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,1 %
    −15,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,3 %
    −63,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,1 %
    −26,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    58,1 %
    +0,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby245 821 €269 777 €223 052 €184 168 €132 594 €115 405 €83 816 €105 784 €50 908 €37 019 €4 118 €
Výsledok hospodárenia208 €41 682 €35 635 €13 423 €−14 263 €2 652 €−7 022 €1 708 €789 €1 887 €621 €
Aktíva spolu157 481 €155 097 €212 430 €127 387 €99 050 €65 280 €48 990 €62 502 €51 498 €22 299 €8 386 €
Vlastné imanie66 033 €65 825 €40 194 €4 559 €−8 648 €5 614 €2 962 €9 984 €8 276 €7 508 €5 621 €
Podané5. 5. 202614. 5. 20259. 4. 202416. 5. 20236. 5. 202231. 5. 20218. 5. 202013. 4. 20196. 6. 201815. 5. 20173. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
395. z 1 275 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120165806
platiteľ od 20. 2. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ulica A. Hlinku 459/20, 971 01 Prievidza
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 12. 2015
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 32314/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56300 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prievidza.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

33 zapísaných činností

  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2015
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2015
  • Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrno-spoločenských a športových podujatíod 2015
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2015
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • Fotografické službyod 2015
  • Dizajnérske činnostiod 2015
  • Reklamné a marketingové službyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 7. 3. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025395. z 1 275
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 5. 5. 2026 · 3 záznamy

  1. 5. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 2. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120165806
  3. 2. 12. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50067001

PiarPro, s.r.o. – tržby 246 tis. € – IČO 50067001