SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45441693

tomza, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010

predtým WELLFIN s. r. o.

IČO
45441693
DIČ
2022985976
Sídlo
Starhradská 2, 851 05 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Zuzana Zajačiková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

tomza, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 16. 3. 2010. Vo vedení firmy: Zuzana Zajačiková. V roku 2025 mala firma tržby 169 tis. € (−15,0 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2169. z 11 432 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
169 tis. €
Za rok
−15 %
Od 2013
+322 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+28 %2015+12 %2016+139 %2017−23 %2018+37 %2019+13 %2020−11 %2021−18 %2022+3 %2023+78 %2024−9 %2025−15 %
  • Najlepší rok
    2016, +139 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,3 %
    −0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,4 %
    −6,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,3 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    75,4 %
    −4,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby168 879 €198 647 €218 534 €122 808 €118 905 €145 186 €162 719 €144 228 €105 192 €137 458 €57 416 €51 114 €40 008 €
Výsledok hospodárenia2 271 €2 935 €−8 703 €796 €4 833 €1 357 €2 842 €10 135 €−10 180 €6 409 €10 213 €−3 868 €1 445 €
Aktíva spolu68 710 €72 346 €75 263 €78 819 €74 977 €76 565 €47 285 €50 639 €32 696 €45 804 €14 343 €14 502 €19 055 €
Vlastné imanie16 928 €14 657 €11 722 €20 425 €19 629 €14 796 €13 438 €10 596 €462 €10 642 €4 232 €−5 980 €−2 113 €
Podané27. 6. 202630. 6. 202530. 6. 202419. 3. 20239. 2. 202231. 5. 202124. 2. 202019. 2. 201928. 2. 201821. 3. 201725. 2. 201619. 3. 201514. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2169. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
988 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022985976
platiteľ od 1. 4. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Starhradská 2, 851 05 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 3. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 63848/B
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
WELLFIN s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2010
  • administratívne služby,od 2010
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2010
  • počítačové služby,od 2010
  • reklamné a marketingové služby,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 15. 12. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252169. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 12. 2022Nový spoločníkIng. Zuzana Zajačiková, podiel 100 %
  3. 20. 4. 2010Zmena obchodného menatomza, s. r. o.predtým WELLFIN s. r. o.
  4. 20. 4. 2010Presun sídlaStarhradská 2 Bratislavapredtým Klincová 37/B Bratislava
  5. 16. 3. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45441693

tomza, s. r. o. – tržby 169 tis. € – IČO 45441693