SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47801573

Fisch&Doz production s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2014
IČO
47801573
DIČ
2024101244
Sídlo
Starhradská 2, 851 05 Bratislava
firmy v okolí

KonateľLukáš Dóza

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Fisch&Doz production s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 5. 6. 2014. Vo vedení firmy: Lukáš Dóza. V roku 2025 mala firma tržby 802 tis. € (−4,0 %) a stratu 21 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať23. z 1 284 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
802 tis. €
Za rok
−4 %
0500 tis.1 mil.2014—2015×10,62016−68 %2017−41 %2018+79 %2019+170 %2020−11 %2021×7,42022+150 %2023+50 %2024−0 %2025−4 %
  • Najlepší rok
    2015, ×10,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,6 %
    −3,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -70,6 %
    −88,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -15,7 %
    −25,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    77,8 %
    +30,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby801 675 €835 343 €836 271 €557 225 €223 150 €30 140 €34 031 €12 589 €7 044 €11 879 €36 556 €3 442 €
Výsledok hospodárenia−20 825 €8 982 €33 €19 451 €20 444 €−4 329 €−7 633 €791 €1 285 €1 145 €6 057 €427 €
Aktíva spolu132 615 €95 461 €99 121 €114 109 €62 248 €20 112 €29 264 €22 240 €22 075 €21 169 €23 692 €7 627 €
Vlastné imanie29 485 €50 310 €41 328 €41 295 €21 844 €1 401 €5 730 €13 362 €12 572 €11 287 €11 484 €5 427 €
Podané27. 5. 202618. 3. 202518. 3. 202422. 6. 202313. 6. 20224. 6. 20218. 9. 202027. 6. 201928. 6. 201821. 3. 201721. 3. 201617. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
23. z 1 284 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024101244
platiteľ od 1. 10. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Starhradská 2, 851 05 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 6. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 99145/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
59120 Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Vyučovanie v odbore umenia - herectvood 2014
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • Administratívne službyod 2014
  • Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2014
  • Vydavateľská činnosťod 2014
  • Fotografické službyod 2014
  • Reklamné a marketingové službyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
26 zmlúv
spolu 15 tis. € · posledná 18. 6. 2024

Posledné zmluvy

  • Rozhlas a televízia SlovenskaZMLUVA O ZABEZPEČENÍ PODANIA UMELECKÉHO VÝKONU A LICENČNÁ ZMLUVA420 €18. 6. 2024
  • Rozhlas a televízia SlovenskaZMLUVA O ZABEZPEČENÍ PODANIA UMELECKÉHO VÝKONU A LICENČNÁ ZMLUVA540 €18. 6. 2024
  • Rozhlas a televízia SlovenskaZMLUVA O ZABEZPEČENÍ PODANIA UMELECKÉHO VÝKONU A LICENČNÁ ZMLUVA240 €28. 2. 2024
  • Rozhlas a televízia SlovenskaZMLUVA O ZABEZPEČENÍ PODANIA UMELECKÉHO VÝKONU A LICENČNÁ ZMLUVA360 €23. 2. 2024
  • Rozhlas a televízia SlovenskaZMLUVA O ZABEZPEČENÍ PODANIA UMELECKÉHO VÝKONU A LICENČNÁ ZMLUVA2 tis. €2. 2. 2024
  • Rozhlas a televízia SlovenskaZMLUVA O ZABEZPEČENÍ PODANIA UMELECKÉHO VÝKONU A LICENČNÁ ZMLUVA1 tis. €8. 12. 2023
  • Rozhlas a televízia SlovenskaZMLUVA O ZABEZPEČENÍ PODANIA UMELECKÉHO VÝKONU A LICENČNÁ ZMLUVA840 €27. 10. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 59120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202523. z 1 284
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 5. 2026 · 3 záznamy

  1. 27. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 10. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2024101244
  3. 5. 6. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47801573

Fisch&Doz production s.r.o. – tržby 802 tis. € – IČO 47801573