SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45515352

PEVAMONT, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bánovce nad Bebravou · od 2010
IČO
45515352
DIČ
2023022364
Sídlo
Horné Ozorovce 311, 957 03 Bánovce nad Bebravou
firmy v okolí

KonateľPeter Valjent

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PEVAMONT, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bánovce nad Bebravou, v registri od 21. 4. 2010. Vo vedení firmy: Peter Valjent. V roku 2025 mala firma tržby 39 tis. € (+8,7 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať206. z 303 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
39 tis. €
Za rok
+9 %
Od 2013
+11 %
025 tis.50 tis.75 tis.2013—2014+36 %2015−59 %2016+20 %2017+47 %2018+69 %2019+3 %2020−38 %2021−13 %2022+6 %2023+44 %2024−28 %2025+9 %
  • Najlepší rok
    2018, +69 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,4 %
    +5,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    10,8 %
    +10,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    120,7 %
    +4,1 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby39 340 €36 190 €49 934 €34 665 €32 690 €37 569 €60 177 €58 603 €34 611 €23 472 €19 587 €48 188 €35 330 €
Výsledok hospodárenia2 120 €143 €5 208 €4 372 €−21 521 €595 €503 €−25 450 €−34 044 €−46 174 €−29 609 €−1 198 €−5 351 €
Aktíva spolu19 692 €37 395 €55 260 €153 998 €123 218 €93 048 €127 839 €131 536 €102 002 €124 671 €105 297 €105 763 €84 €
Vlastné imanie−4 083 €−6 203 €−6 346 €−11 554 €−15 926 €6 098 €−173 739 €−158 988 €−133 542 €−99 499 €−52 964 €−23 357 €−5 351 €
Podané30. 6. 202615. 6. 202530. 6. 202428. 6. 202328. 6. 202228. 6. 20219. 9. 202030. 6. 20192. 7. 201830. 6. 201731. 5. 201630. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
206. z 303 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023022364
platiteľ od 17. 5. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Horné Ozorovce 311, 957 03 Bánovce nad Bebravou
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 4. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 22884/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4322 Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bánovce nad Bebravou.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2010
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2010
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2010
  • vykonávanie zváračských prácod 2010
  • vodoinštalatérstvo a kúrenárstvood 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4322), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025206. z 303
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 4. 2026Presun sídlaHorné Ozorovce 311 Bánovce nad Bebravoupredtým Mojmírova 1296/8 Bánovce nad Bebravou
  3. 21. 4. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45515352

PEVAMONT, s. r. o. – tržby 39 tis. € – IČO 45515352