SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45597405

THEXIM s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010
IČO
45597405
DIČ
2023072755
Sídlo
Pšeničná 8/A, 821 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMartin Mušák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

THEXIM s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 9. 6. 2010. Vo vedení firmy: Martin Mušák. V roku 2025 mala firma tržby 28 tis. € (−66,4 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2191. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
28 tis. €
Za rok
−66 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014×4,32015+47 %2016+39 %2017−24 %2018+19 %2019+15 %2020+23 %2021+29 %2022−30 %2023−10 %2024+0 %2025−66 %
  • Najlepší rok
    2014, ×4,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    10,1 %
    +6,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    1,0 %
    −0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    109,6 %
    −1,5 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby27 685 €82 279 €82 059 €91 293 €130 867 €101 419 €82 475 €71 630 €60 337 €79 782 €57 514 €39 150 €9 000 €
Výsledok hospodárenia2 792 €2 744 €−5 672 €849 €−4 333 €−7 938 €2 139 €7 621 €−19 145 €−7 172 €−4 948 €1 717 €7 094 €
Aktíva spolu271 309 €260 452 €252 793 €229 310 €207 787 €139 921 €162 223 €125 824 €55 623 €31 905 €39 281 €19 599 €8 136 €
Vlastné imanie−26 150 €−28 942 €−31 686 €−26 014 €−26 863 €−22 530 €−14 592 €−16 731 €−24 352 €−5 207 €1 965 €6 913 €5 196 €
Podané25. 2. 202618. 2. 202516. 2. 202415. 3. 202321. 3. 202213. 3. 20213. 3. 20209. 3. 201922. 2. 201827. 2. 201715. 2. 201611. 3. 201511. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2191. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023072755
platiteľ od 15. 5. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pšeničná 8/A, 821 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 6. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 65629/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2010
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2010
  • prípravné práce k realizácii stavby,od 2010
  • reklamné a marketingové služby,od 2010
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2010
  • čistiace a upratovacie služby,od 2010
  • skladovanie,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252191. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 25. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 9. 2022Nový spoločníkMartin Mušák, podiel 100 %
  3. 15. 5. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023072755
  4. 9. 6. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45597405

THEXIM s.r.o. – tržby 28 tis. € – IČO 45597405