SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50322516

CarTech servis s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50322516
DIČ
2120282373
Sídlo
Belinského 11, 851 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľPeter Šrámek+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CarTech servis s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 14. 5. 2016. Vo vedení firmy: Peter Šrámek a Radoslava Kepenešová. V roku 2025 mala firma tržby 27 tis. € (+30,3 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2209. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
27 tis. €
Za rok
+30 %
010 tis.20 tis.30 tis.2017—2018+115 %2019−52 %2020−21 %2021+139 %2022+19 %2023+10 %2024+58 %2025+30 %
  • Najlepší rok
    2021, +139 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,3 %
    +0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,3 %
    +2,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    13,0 %
    +2,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,6 %
    −0,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby26 851 €20 609 €13 052 €11 888 €10 020 €4 193 €5 316 €11 052 €5 133 €—
Výsledok hospodárenia1 702 €1 241 €913 €811 €33 €1 437 €641 €1 380 €190 €−567 €
Aktíva spolu13 114 €11 419 €10 000 €9 069 €12 432 €13 490 €11 943 €11 458 €10 260 €6 156 €
Vlastné imanie12 774 €11 079 €9 839 €8 926 €8 114 €8 081 €6 644 €6 003 €4 624 €4 433 €
Podané30. 3. 202618. 3. 202526. 3. 202430. 3. 202330. 3. 202226. 3. 202128. 3. 202027. 3. 201928. 3. 201820. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2209. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Belinského 11, 851 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 5. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 111404/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové služby,od 2016
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2016
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2016
  • čistiace a upratovacie služby,od 2016
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2016
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2016
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2016
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252209. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 3. 2025Nový spoločníkPeter Šrámek, podiel 42,5 %
  3. 19. 3. 2025Nový spoločníkRadoslava Kepenešová, podiel 42,5 %
  4. 19. 3. 2025Nový spoločníkPeter Šrámek, podiel 15 %
  5. 7. 2. 2025Nový člen vedeniaRadoslava Kepenešová, konateľ
  6. 14. 5. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50322516

CarTech servis s. r. o. – tržby 27 tis. € – IČO 50322516