SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45622094

Voltalia Central & Eastern Europe s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010

predtým MARTIFER SOLAR SK s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
45622094
DIČ
2023056563
Sídlo
Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľGustavo Manuel Ferreira Fernandes+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Voltalia Central & Eastern Europe s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 17. 6. 2010. Vo vedení firmy: Gustavo Manuel Ferreira Fernandes a Sylvine Madeleine Muguette Bouan. V roku 2025 mala firma tržby 82 tis. € (−42,1 %) a stratu 117 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať627. z 1 367 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
82 tis. €
Za rok
−42 %
Od 2013
−99 %
05 mil.10 mil.2013—2014−96 %2015−10 %2016+4 %2017+78 %2018+15 %2019−8 %2020−23 %2021−14 %2022−39 %2023−100 %2024×202,32025−42 %
  • Priemerný rast ročne
    −32,1 %
  • Najlepší rok
    2024, ×202,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -142,5 %
    +1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -3,7 %
    +14,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    115,0 %
    −17,4 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby81 758 €141 201 €698 €234 160 €384 278 €448 236 €580 819 €630 170 €548 817 €308 805 €298 248 €332 560 €8 508 549 €
Výsledok hospodárenia−116 540 €−203 221 €−168 279 €−88 260 €2 252 €17 596 €81 940 €39 104 €−1 655 €−102 949 €−234 068 €−271 697 €153 475 €
Aktíva spolu3 140 891 €1 096 241 €804 798 €659 284 €464 561 €624 343 €376 955 €304 605 €304 563 €162 000 €205 770 €422 051 €2 153 325 €
Vlastné imanie−471 852 €−355 313 €−152 092 €16 187 €105 447 €103 195 €85 600 €3 659 €−35 444 €−33 789 €69 159 €303 226 €554 924 €
Podané26. 6. 202628. 3. 202515. 3. 202424. 3. 202310. 3. 202219. 2. 202112. 3. 202029. 3. 201927. 3. 201821. 3. 201723. 3. 201625. 3. 201527. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
627. z 1 367 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023056563
platiteľ od 2. 7. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV2do 2022–2024
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 6. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 72865/B
Základné imanie
10 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46180 Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Voltaria Central & Eastern Europe s.r.o. · MARTIFER SOLAR SK s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2010
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2010
  • výroba solárnych a fotovoltaických panelovod 2010
  • montáž solárnych a fotovoltaických článkovod 2010
  • projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2010
  • prenájom hnuteľných vecíod 2010
  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 105 tis. € · posledná 20. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Obec Stará Halič, Ul. Zavoda 116/49, 985 11 Stará HaličZmluva o partnerstve40 tis. €20. 11. 2025
  • Obec Veľký BlhZmluva o partnerstve v oblasti výstavby a prevádzky fotovoltickej elektrárne65 tis. €3. 6. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46180), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025627. z 1 367
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

30 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 30.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 16 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 4. 2024Zápis konečného užívateľa výhodSylvine Madeleine Muguette Bouan
  3. 22. 4. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodJoao Manuel Da Silva Boavida Malcata
  4. 8. 3. 2024Nový člen vedeniaSylvine Madeleine Muguette Bouan, konateľ
  5. 22. 12. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodFrancisco José Carvalho de Queirós
  6. 17. 2. 2022Zápis konečného užívateľa výhodFrancisco José Carvalho de Queirós
  7. 16. 2. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodFrancisco José Carvalho de Queirós
  8. 30. 3. 2021Zápis konečného užívateľa výhodFrancisco José Carvalho de Queirós
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45622094

Voltalia Central & Eastern Europe s.r.o. – tržby 82 tis. € – IČO 45622094