SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45860467

Certino s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2010

predtým Syntec Slovakia s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
45860467
DIČ
2023123531
Sídlo
Na čerešňovom vrchu 1048/35, 949 11 Nitra
firmy v okolí

KonateľAnikó Slovák Kosztolányiová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Certino s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 8. 10. 2010. Vo vedení firmy: Anikó Slovák Kosztolányiová. V roku 2025 mala firma stratu 14 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−14 tis. €
Za rok
strata
−15 tis.−10 tis.−5 tis.02014strata2015strata2016strata2017strata2021—2022—2023strata2024strata2025strata
  • Stratové roky
    7 z 9
  • Najslabší rok
    2025, strata 14 tis. €

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -83,2 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    152,5 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby———————————0 €
Výsledok hospodárenia−13 529 €−12 870 €−5 072 €0 €0 €———−480 €−480 €−480 €−480 €
Aktíva spolu16 254 €5 003 €3 975 €3 080 €3 080 €3 080 €3 080 €3 080 €3 560 €4 040 €4 520 €5 000 €
Vlastné imanie−8 529 €−7 870 €−1 992 €3 080 €3 080 €3 080 €3 080 €3 080 €3 080 €3 560 €4 040 €4 520 €
Podané31. 1. 202626. 2. 202524. 6. 202426. 3. 202310. 3. 202228. 6. 202119. 10. 202031. 3. 20191. 4. 201930. 6. 201730. 6. 201630. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Na čerešňovom vrchu 1048/35, 949 11 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 10. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 27587/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Drevodomy SK s.r.o. · Syntec Slovakia s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2010
  • opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2010
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 1. 2026 · 7 záznamov

  1. 31. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 12. 2022Zmena obchodného menaCertino s.r.o.predtým Drevodomy SK s.r.o.
  3. 21. 12. 2022Presun sídlaNa čerešňovom vrchu 1048/35 Nitrapredtým Piaristická 2 Nitra
  4. 21. 12. 2022Nový spoločníkAnikó Slovák Kosztolányiová, podiel 100 %
  5. 29. 11. 2022Nový člen vedeniaAnikó Slovák Kosztolányiová, konateľ
  6. 30. 3. 2019Zmena obchodného menaDrevodomy SK s.r.o.predtým Syntec Slovakia s.r.o.
  7. 8. 10. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45860467

Certino s.r.o. – strata 14 tis. € – IČO 45860467