SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46039422

ROL&MONT s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · od 2011
IČO
46039422
DIČ
2023218780
Sídlo
Bezručova 16, 940 66 Nové Zámky
firmy v okolí

KonateľRoland Hamran

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ROL&MONT s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, v registri od 18. 2. 2011. Vo vedení firmy: Roland Hamran. V roku 2025 mala firma tržby 2 tis. € (−97,0 %) a stratu 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2426. z 2 514 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 tis. €
Za rok
−97 %
050 tis.100 tis.2013—2014+45 %2015−21 %2016−19 %2017+155 %2018×5,92019−32 %2020−81 %2021−48 %2022+288 %2023+27 %2024+65 %2025−97 %
  • Najlepší rok
    2018, ×5,9

Ukazovatele 2025

  • ROA
    -66,0 %
    −69,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    99,7 %
    +24,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 500 €49 829 €30 230 €23 745 €6 125 €11 718 €60 796 €89 778 €15 274 €6 000 €7 420 €9 359 €6 442 €
Výsledok hospodárenia−12 909 €1 182 €−952 €3 018 €−5 647 €−6 633 €1 213 €1 317 €6 276 €4 436 €1 888 €1 654 €−5 208 €
Aktíva spolu19 549 €40 182 €26 399 €12 610 €11 995 €29 330 €41 792 €22 602 €22 078 €14 586 €9 422 €7 565 €12 891 €
Vlastné imanie57 €9 965 €8 783 €9 736 €6 717 €12 364 €18 634 €17 422 €19 380 €13 104 €8 667 €6 779 €5 125 €
Podané7. 2. 20264. 3. 202510. 3. 20247. 3. 202311. 3. 202228. 6. 202113. 5. 202011. 3. 201928. 3. 201823. 6. 201728. 3. 201626. 5. 201513. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2426. z 2 514 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023218780
platiteľ od 15. 4. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bezručova 16, 940 66 Nové Zámky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 2. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 28451/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43120 Zemné práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Zámky.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2011
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2011
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenieod 2011
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zemné práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252426. z 2 514
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zemné práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

17 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 17.

História zmien

Posledná zmena 7. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 7. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 4. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2023218780
  3. 18. 2. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zemné práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46039422

ROL&MONT s.r.o. – tržby 2 tis. € – IČO 46039422