SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46064338

Pneuservis-Király s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kráľovský Chlmec · od 2011

predtým Pneuservis - Király, s.r.o.

IČO
46064338
DIČ
2023224665
Sídlo
Svätušská 3/5, 077 01 Kráľovský Chlmec
firmy v okolí

KonateľAttila Király

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Pneuservis-Király s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kráľovský Chlmec, v registri od 4. 3. 2011. Vo vedení firmy: Attila Király. V roku 2025 mala firma tržby 537 tis. € (−39,0 %) a zisk 21 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať346. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
537 tis. €
Za rok
−39 %
Od 2014
+455 %
0500 tis.1 mil.2014—2015×6,92016+17 %2017−73 %2018+58 %2019+56 %2020+5 %2021−13 %2022+32 %2023+3 %2024+35 %2025−39 %
  • Priemerný rast ročne
    +16,8 %
  • Najlepší rok
    2015, ×6,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,0 %
    +0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,6 %
    −7,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,3 %
    −2,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    49,6 %
    −9,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby537 421 €881 616 €651 940 €630 511 €476 134 €549 434 €525 720 €336 611 €212 527 €784 593 €673 257 €96 919 €—
Výsledok hospodárenia21 354 €33 242 €29 980 €17 915 €18 194 €14 949 €−19 187 €2 008 €6 626 €9 013 €8 877 €1 281 €3 756 €
Aktíva spolu400 306 €445 531 €385 008 €382 025 €397 275 €411 800 €420 501 €352 707 €210 654 €431 321 €270 719 €79 271 €95 680 €
Vlastné imanie201 634 €180 280 €147 038 €117 058 €99 143 €80 949 €46 813 €35 983 €33 975 €27 349 €18 336 €9 459 €8 178 €
Podané27. 5. 20267. 6. 202512. 6. 202412. 5. 202314. 4. 20226. 5. 20218. 9. 202010. 6. 201916. 3. 20185. 6. 201727. 6. 201612. 6. 201522. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
346. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
8 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023224665
platiteľ od 10. 11. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Svätušská 3/5, 077 01 Kráľovský Chlmec
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 3. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 27273/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Pneuservis - Király, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kráľovský Chlmec.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2011
  • čistiace a upratovacie službyod 2011
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • výroba, oprava, montáž, demontáž plachiet na železničné a cestné dopravné prostriedky a priemyselné objektyod 2014
  • výroba dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 3. 9. 2024

Posledné zmluvy

  • Stredná odborná škola techniky a remesiel - Műszaki Szakok és Mesterségek Szakközépiskola, Rákocziho 23, Kráľovský ChlmecZmluva o poskytnutí praktického vyučovania č.3—3. 9. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025346. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 5. 2026 · 4 záznamy

  1. 27. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 7. 2024Nový spoločníkAttila Király, podiel 100 %
  3. 10. 11. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023224665
  4. 4. 3. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46064338

Pneuservis-Király s.r.o. – tržby 537 tis. € – IČO 46064338