SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46155228

IVANCO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46155228
DIČ
2023261130
Sídlo
Koceľová 17, 821 08 Bratislava - Ružinov
firmy v okolí

KonateľNikola Ivanovič+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IVANCO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, v registri od 5. 5. 2011. Vo vedení firmy: Nikola Ivanovič a Jasmina Ivanovič. V roku 2025 mala firma tržby 347 tis. € (−18,5 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať102. z 311 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
347 tis. €
Za rok
−18 %
Od 2015
+458 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2015—2016+158 %2017−5 %2018−46 %2019−24 %2020−72 %2021−34 %2022×9,92023+160 %2024+44 %2025−18 %
  • Priemerný rast ročne
    +18,8 %
  • Najlepší rok
    2022, ×9,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,0 %
    +1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    5,7 %
    +3,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    115,5 %
    +22,9 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby346 801 €425 273 €294 961 €113 522 €11 490 €17 384 €61 691 €81 652 €152 129 €160 520 €62 167 €——
Výsledok hospodárenia7 100 €2 734 €−8 059 €15 594 €−12 063 €−7 273 €−9 515 €−56 563 €−24 021 €−246 €−6 282 €−7 331 €−3 233 €
Aktíva spolu124 418 €146 525 €107 700 €29 639 €3 238 €14 086 €30 012 €52 350 €106 942 €71 447 €62 633 €1 280 €477 €
Vlastné imanie−19 250 €10 945 €8 211 €16 269 €676 €−72 416 €−65 144 €−55 628 €935 €2 455 €2 701 €982 €−1 687 €
Podané30. 6. 202622. 6. 202524. 6. 202428. 6. 20237. 5. 202221. 6. 202122. 6. 202025. 6. 201923. 6. 201812. 6. 20172. 3. 201627. 3. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
102. z 311 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
10
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023261130
platiteľ od 1. 6. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Koceľová 17, 821 08 Bratislava - Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 5. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 72831/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
79120 Činnosti cestovných kancelárií
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava - Ružinov.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • prevádzkovanie cestovnej agentúry,od 2011
  • prevádzkovanie cestovnej kancelárie,od 2011
  • reklamné a marketingové služby,od 2011
  • prevádzka malých plavidiel,od 2011
  • poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami,od 2011
  • predaj leteckých prepravných služieb,od 2011
  • kuriérske služby,od 2011
  • služby verejných nosičov a poslov,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti cestovných kancelárií — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 2 tis. € · posledná 13. 1. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 79120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025102. z 311
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti cestovných kancelárií).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 6. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023261130
  3. 28. 3. 2015Presun sídlaKoceľová 17 Bratislava - Ružinovpredtým Ružinovská 1 Bratislava
  4. 16. 4. 2014Nový člen vedeniaJasmina Ivanovič, konateľ
  5. 5. 5. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti cestovných kancelárií s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46155228

IVANCO s.r.o. – tržby 347 tis. € – IČO 46155228