SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48185477

Best Sport Tour s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2015
IČO
48185477
DIČ
2120078818
Sídlo
Pekná cesta 15, 831 52 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľDušan Macák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Best Sport Tour s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 6. 6. 2015. Vo vedení firmy: Dušan Macák. V roku 2025 mala firma tržby 342 tis. € (−5,5 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať103. z 311 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
342 tis. €
Za rok
−5 %
Od 2015
+2089 %
0200 tis.400 tis.2015—2016×6,42017+1 %2018+85 %2019+27 %2020−61 %2021−81 %2023×11,22024+82 %2025−5 %
  • Najlepší rok
    2023, ×11,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,4 %
    +0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    31,7 %
    −13,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,2 %
    −2,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    86,8 %
    +2,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby341 526 €361 216 €198 777 €—17 814 €92 149 €237 466 €186 951 €101 243 €99 838 €15 604 €
Výsledok hospodárenia8 290 €8 097 €4 419 €0 €5 753 €−14 843 €1 193 €−1 698 €4 879 €−3 701 €221 €
Aktíva spolu198 135 €116 134 €74 221 €0 €23 337 €13 551 €51 369 €45 239 €39 292 €78 057 €4 826 €
Vlastné imanie26 136 €17 846 €9 748 €—1 805 €−8 949 €5 894 €4 701 €6 400 €1 520 €—
Podané30. 6. 202630. 6. 20255. 7. 202430. 6. 202324. 6. 20226. 6. 202210. 2. 202127. 6. 201912. 6. 201815. 6. 201722. 2. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
103. z 311 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120078818
platiteľ od 1. 5. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pekná cesta 15, 831 52 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 6. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 104506/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
79120 Činnosti cestovných kancelárií
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • Prevádzkovanie cestovnej kancelárieod 2015
  • Počítačové službyod 2015
  • Administratívne službyod 2015
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2015
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2015
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2015
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti cestovných kancelárií — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 18. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 79120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025103. z 311
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti cestovných kancelárií).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

12 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 12.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 7. 2017Presun sídlaPekná cesta 15 Bratislava - mestská časť Račapredtým Velehradská 28 Bratislava
  3. 14. 7. 2017Nový spoločníkDušan Macák, podiel 100 %
  4. 1. 5. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120078818
  5. 6. 6. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti cestovných kancelárií s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48185477

Best Sport Tour s. r. o. – tržby 342 tis. € – IČO 48185477