SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46155571

TOPCONTROL s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2011

predtým TOP MPM s.r.o.

IČO
46155571
DIČ
2023276101
Sídlo
Budovateľská 11628/38, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľIng. Martin Topor+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TOPCONTROL s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 5. 5. 2011. Vo vedení firmy: Martin Topor a Marek Topor. V roku 2025 mala firma tržby 10,2 mil. € (+58,6 %) a zisk 731 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať9. z 2 869 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
10,2 mil. €
Za rok
+59 %
Od 2014
+15518 %
05 mil.10 mil.15 mil.2014—2015×6,32016−6 %2017+84 %2018+151 %2019−0 %2020+29 %2021+50 %2022+62 %2023−3 %2024+19 %2025+59 %
  • Priemerný rast ročne
    +58,3 %
  • Najlepší rok
    2015, ×6,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,2 %
    +1,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    55,2 %
    +1,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,7 %
    +6,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    71,6 %
    −11,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby10 217 366 €6 443 419 €5 437 083 €5 581 197 €3 438 465 €2 297 147 €1 783 338 €1 789 536 €713 565 €387 186 €411 909 €65 421 €—
Výsledok hospodárenia730 713 €341 338 €329 408 €231 943 €134 653 €95 552 €49 467 €41 349 €22 047 €5 457 €5 708 €−8 543 €0 €
Aktíva spolu4 660 163 €3 781 491 €2 315 496 €2 376 801 €2 278 308 €1 308 326 €1 175 986 €1 167 533 €522 509 €131 725 €462 678 €29 946 €—
Vlastné imanie1 324 160 €639 546 €336 008 €238 543 €354 937 €220 284 €124 732 €72 006 €30 670 €8 622 €3 165 €−2 543 €—
Podané30. 6. 202627. 6. 202528. 6. 202430. 6. 20233. 5. 202230. 6. 20212. 11. 20201. 7. 201930. 6. 201819. 7. 201730. 6. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
9. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
252 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023276101
platiteľ od 28. 4. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2017
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Budovateľská 11628/38, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 5. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 24419/P
Základné imanie
6 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
TOP MPM s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Prepojené firmy

10 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 10 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

30 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • čistiace a upratovacie službyod 2011
  • vedenie účtovníctvaod 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2011
  • administratívne službyod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2011
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2011
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
22 zmlúv
spolu 758 tis. € · posledná 19. 2. 2026

Posledné zmluvy

  • Nemocnica Poprad, a.s.Servisná zmluva č. 14/TO/2026—19. 2. 2026
  • TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO s.r.o. KošiceServisná zmluva4 tis. €13. 2. 2026
  • TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO s.r.o. KošiceServisná zmluva720 €13. 2. 2026
  • Stredná odborná škola technická, Volgogradská 1, PrešovZmluva o poskytovaní praktického vyučovania—23. 9. 2025
  • Základná škola, Hlavná 277/78, OstrovanyServisná zmluva—8. 9. 2025
  • Slovenský plynárenský priemysel, a.s. Rámcová zmluva o dielo Realizácia stavebných prác pre potreby spoločnosti SPP ev.č. 3/23/CEZ/64.—24. 6. 2025
  • Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.Zmluva o dielo "Michalovce - AB VVS, a.s. - rekonštrukcia NN prípojky a NN rozvodov"—28. 5. 2025
  • Ústredná Vojenská Nemocnica SNP Ružomberok - Fakultná NemocnicaZmluva o prenájme strojného zariadenia221 tis. €23. 12. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20259. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

14 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 14.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 14 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 12. 2025Nový spoločníkTOPORIA a. s., podiel 100 %
  3. 9. 3. 2022Zmena obchodného menaTOPCONTROL s.r.o.predtým TOP MPM s.r.o.
  4. 9. 3. 2022Presun sídlaBudovateľská 11628/38 Prešovpredtým 134 Bertotovce
  5. 6. 12. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Marek Topor
  6. 6. 12. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Martin Topor
  7. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Marek Topor
  8. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Martin Topor
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46155571

TOPCONTROL s.r.o. – tržby 10,2 mil. € – IČO 46155571