SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47418044

ELAZ s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2013
IČO
47418044
DIČ
2023864007
Sídlo
Pod Kamennou baňou 4164/81, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľJán Černický+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ELAZ s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 21. 9. 2013. Vo vedení firmy: Ján Černický, Peter Perecár a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 1,1 mil. € (+8,0 %) a zisk 98 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať175. z 2 869 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,1 mil. €
Za rok
+8 %
Od 2015
+3847 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2015—2016×72017+113 %2018+34 %2019−10 %2020+3 %2021−20 %2022+59 %2023+7 %2024+44 %2025+8 %
  • Najlepší rok
    2016, ×7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,0 %
    −2,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,1 %
    −28,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,0 %
    −9,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    72,2 %
    +6,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby1 080 967 €1 000 984 €697 067 €649 425 €407 439 €507 632 €492 721 €549 676 €411 012 €192 975 €27 389 €
Výsledok hospodárenia98 €24 246 €9 524 €380 €2 606 €677 €2 159 €22 853 €9 701 €16 493 €−34 430 €
Aktíva spolu311 120 €248 713 €194 133 €178 249 €173 501 €184 412 €170 898 €139 808 €183 007 €109 408 €13 670 €
Vlastné imanie86 425 €86 327 €62 082 €52 557 €52 177 €35 971 €35 294 €33 136 €10 283 €583 €−29 910 €
Podané14. 6. 20265. 6. 20253. 6. 20248. 6. 202322. 6. 20228. 6. 20211. 6. 202024. 6. 201929. 4. 201829. 6. 201730. 6. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
175. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023864007
platiteľ od 15. 4. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pod Kamennou baňou 4164/81, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 9. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 28747/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2013
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • počítačové službyod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 2013
  • výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácieod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 23 tis. € · posledná 30. 9. 2025

Posledné zmluvy

  • Obec RažňanyZmluva o dielo23 tis. €30. 9. 2025
  • Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO)Zmluva o spolupráci a poskytnutí pomoci—27. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025175. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 14. 6. 2026 · 14 záznamov

  1. 14. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 2. 2019Výmaz konečného užívateľa výhodPeter Perecár
  3. 19. 1. 2019Presun sídlaPod Kamennou baňou 4164/81 Prešovpredtým Horská 4 Prešov
  4. 19. 1. 2019Nový spoločníkJán Černický, podiel 52 %
  5. 19. 1. 2019Nový spoločníkMgr. Matúš Černický, podiel 24 %
  6. 19. 1. 2019Nový spoločníkPeter Perecár, podiel 24 %
  7. 3. 1. 2019Zápis konečného užívateľa výhodJán Černický
  8. 2. 1. 2019Výmaz konečného užívateľa výhodJán Černický
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47418044

ELAZ s.r.o. – tržby 1,1 mil. € – IČO 47418044