SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46246398

LET Solutions, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46246398
DIČ
2023294537
Sídlo
Sadmelijská 7464/1, 831 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Vojtech Belluš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LET Solutions, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 1. 7. 2011. Vo vedení firmy: Vojtech Belluš. V roku 2025 mala firma tržby 53 tis. € (+5,5 %) a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1014. z 2 741 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
53 tis. €
Za rok
+5 %
Od 2014
+80 %
050 tis.100 tis.2014—2015+86 %2016−23 %2017+32 %2018+51 %2019−12 %2020+34 %2021−20 %2022+7 %2023−31 %2024−14 %2025+5 %
  • Najlepší rok
    2015, +86 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    24,3 %
    +1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    70,2 %
    +2,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    57,3 %
    +2,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    18,4 %
    −0,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby53 193 €50 423 €58 392 €84 740 €79 393 €98 803 €73 777 €83 824 €55 663 €42 298 €54 896 €29 486 €—
Výsledok hospodárenia12 926 €11 686 €8 226 €24 517 €17 804 €14 050 €6 695 €20 315 €3 509 €2 750 €6 525 €7 185 €782 €
Aktíva spolu22 578 €21 284 €29 502 €47 609 €31 686 €39 304 €29 370 €53 948 €19 840 €28 039 €49 222 €26 739 €20 706 €
Vlastné imanie18 426 €17 186 €13 726 €30 017 €23 304 €19 550 €17 195 €25 815 €9 009 €8 250 €12 025 €13 466 €13 111 €
Podané28. 2. 202621. 1. 202513. 2. 202428. 2. 202314. 2. 202211. 3. 20219. 3. 202018. 3. 20199. 3. 201811. 3. 201715. 3. 201627. 6. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1014. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023294537
platiteľ od 25. 11. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sadmelijská 7464/1, 831 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 7. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 74231/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,od 2011
  • fotografické služby,od 2011
  • reklamné a marketingové služby,od 2011
  • čistiace a upratovacie služby,od 2011
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2011
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2011
  • vedenie účtovníctva,od 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251014. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 28. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 1. 2014Nový spoločníkIng. Vojtech Belluš, podiel 67 %
  3. 21. 1. 2014Nový spoločníkIng. Renáta Bellušová, podiel 33 %
  4. 25. 11. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023294537
  5. 1. 7. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46246398

LET Solutions, s. r. o. – tržby 53 tis. € – IČO 46246398