SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47868422

Edukka s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2014
IČO
47868422
DIČ
2024132528
Sídlo
Cukrová 14, 811 08 Bratislava
firmy v okolí

KonateľBc. Roman Hutira

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Edukka s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 26. 8. 2014. Vo vedení firmy: Roman Hutira. V roku 2025 mala firma tržby 53 tis. € (−33,7 %) a zisk 115 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1016. z 2 741 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
53 tis. €
Za rok
−34 %
Od 2014
+208 %
0100 tis.200 tis.2014—2015×9,82016−2 %2017−37 %2018+9 %2019+39 %2020−3 %2021−16 %2022−3 %2023−72 %2024+126 %2025−34 %
  • Najlepší rok
    2015, ×9,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    216,5 %
    +208,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    33,5 %
    +31,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    24,2 %
    +22,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    27,8 %
    +1,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby52 997 €79 927 €35 367 €125 181 €129 573 €153 745 €157 923 €113 886 €104 280 €165 354 €169 432 €17 231 €
Výsledok hospodárenia114 730 €6 804 €−12 553 €73 996 €56 171 €68 213 €46 559 €7 738 €1 326 €574 €29 109 €5 998 €
Aktíva spolu473 923 €430 899 €341 513 €399 837 €479 430 €228 368 €153 414 €136 286 €118 743 €122 532 €102 953 €13 609 €
Vlastné imanie342 070 €318 517 €288 782 €301 335 €237 139 €152 517 €105 304 €49 746 €42 008 €40 682 €40 108 €10 998 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202523. 6. 202418. 5. 202331. 3. 202231. 3. 20212. 11. 202030. 12. 201829. 12. 201730. 6. 201724. 6. 201623. 4. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1016. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024132528
platiteľ od 7. 4. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Cukrová 14, 811 08 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 8. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 100190/B
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
LEI
315700UEHMJY42WZZ227
ACTIVE
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností · 17 ukončených činností

  • Sťahovacie služby,od 2024
  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2024
  • športová činnosť podľa § 3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z. z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisovod 2024
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2024
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2024
  • Investičné služby a investičné činnosti – obchodovanie na vlastný účet v zmysle § 6 ods. 1 písm. c) zák. č. 566/2001 Z. z. o cenných papieroch v znení neskorších predpisov, na vykonávanie ktorých sa nevyžaduje povolenie NBS podľa § 54 ods. 3 písm. d) zák. č. 566/2001 Z. z. o cenných papieroch v znení neskorších predpisov.od 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 8. 1. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251016. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

48 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 48.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 2. 2016Presun sídlaCukrová 14 Bratislavapredtým Líščie nivy 12 Bratislava
  3. 7. 4. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2024132528
  4. 26. 8. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47868422

Edukka s.r.o. – tržby 53 tis. € – IČO 47868422