SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46300716

PERUMA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nová Baňa · od 2011
IČO
46300716
DIČ
2023315052
Sídlo
Bernolákova 5, 968 01 Nová Baňa
firmy v okolí

KonateľPeter Martinca

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PERUMA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nová Baňa, v registri od 6. 8. 2011. Vo vedení firmy: Peter Martinca. V roku 2025 mala firma tržby 20 tis. € (+9,0 %) a zisk 503 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3577. z 4 717 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
20 tis. €
Za rok
+9 %
Od 2013
+0 %
020 tis.40 tis.2013—2014+34 %2015−36 %2016−6 %2017+29 %2018−4 %2019+38 %2020+7 %2021−17 %2022+38 %2023+14 %2024−52 %2025+9 %
  • Najlepší rok
    2022, +38 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,5 %
    −0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,2 %
    +0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,3 %
    −0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    60,9 %
    +5,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby20 305 €18 623 €38 869 €34 126 €24 754 €29 955 €27 889 €20 240 €21 166 €16 425 €17 446 €27 108 €20 277 €
Výsledok hospodárenia503 €464 €786 €1 971 €95 €714 €1 022 €385 €1 658 €2 818 €1 850 €−691 €23 €
Aktíva spolu39 549 €33 613 €25 285 €27 034 €16 799 €13 003 €13 805 €17 130 €13 217 €16 977 €20 362 €26 402 €31 754 €
Vlastné imanie15 480 €14 977 €14 513 €13 727 €11 756 €11 661 €10 946 €9 924 €9 540 €7 882 €5 064 €3 214 €3 905 €
Podané31. 5. 202614. 6. 202526. 6. 20246. 6. 202323. 6. 202227. 6. 202122. 10. 202027. 6. 201928. 6. 201830. 6. 201729. 6. 201630. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3577. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
425 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bernolákova 5, 968 01 Nová Baňa
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 8. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 20641/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nová Baňa.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • zlatníctvo a klenotníctvood 2011
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2011
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2011
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2011
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253577. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 5. 2026 · 5 záznamov

  1. 31. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 12. 2022Presun sídlaBernolákova 5 Nová Baňapredtým SNP 77/33 Žiar nad Hronom
  3. 21. 11. 2013Nový spoločníkPeter Martinca, podiel 100 %
  4. 22. 10. 2013Nový člen vedeniaPeter Martinca, konateľ
  5. 6. 8. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46300716

PERUMA, s.r.o. – tržby 20 tis. € – IČO 46300716