SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46421386

PROFI SAFETY s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nová Baňa · od 2011
IČO
46421386
DIČ
2023365465
Sídlo
Nad Hrádzou 559, 968 01 Nová Baňa
firmy v okolí

KonateľIng. Branislav Mádel+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PROFI SAFETY s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nová Baňa, v registri od 4. 11. 2011. Vo vedení firmy: Branislav Mádel a Ján Pastier. V roku 2025 mala firma tržby 394 tis. € (−13,9 %) a zisk 790 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať668. z 4 717 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
394 tis. €
Za rok
−14 %
Od 2013
+46 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+37 %2015−9 %2016+6 %2017+0 %2018+12 %2019−1 %2020+9 %2021+1 %2022+12 %2023−6 %2024−1 %2025−14 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,2 %
  • Najlepší rok
    2014, +37 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,2 %
    +0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,6 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,4 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    24,0 %
    −2,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby393 681 €457 486 €460 935 €491 790 €438 712 €432 609 €397 312 €399 515 €356 425 €356 146 €337 565 €370 587 €270 228 €
Výsledok hospodárenia790 €727 €9 307 €13 829 €1 733 €3 003 €3 656 €18 256 €18 784 €13 993 €17 781 €14 105 €11 386 €
Aktíva spolu178 632 €184 708 €181 829 €181 874 €177 367 €137 536 €158 526 €156 951 €130 147 €116 946 €106 237 €68 126 €51 636 €
Vlastné imanie135 751 €134 961 €134 233 €124 926 €111 097 €109 365 €106 362 €102 706 €88 786 €70 001 €56 008 €38 228 €24 124 €
Podané14. 3. 202610. 3. 20259. 3. 202424. 3. 202312. 3. 202218. 3. 20219. 3. 20209. 3. 201914. 3. 20189. 3. 20171. 3. 201610. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
668. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023365465
platiteľ od 18. 11. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nad Hrádzou 559, 968 01 Nová Baňa
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 11. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 21058/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nová Baňa.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 5 tis. € · posledná 28. 7. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025668. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 14. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 14. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 12. 2022Nový spoločníkJán Pastier, podiel 50 %
  3. 29. 12. 2022Nový spoločníkIng. Branislav Mádel, podiel 50 %
  4. 24. 8. 2018Presun sídlaNad Hrádzou 559 Nová Baňapredtým Pod Sekvojou 1314/45 Nová Baňa
  5. 4. 11. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46421386

PROFI SAFETY s.r.o. – tržby 394 tis. € – IČO 46421386