SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46318879

ASIMEX s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Mesto nad Váhom · od 2011
IČO
46318879
DIČ
2023319232
Sídlo
Železničná 3/F, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
firmy v okolí

KonateľMgr. Sergej Mamikonyan

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ASIMEX s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom, v registri od 16. 8. 2011. Vo vedení firmy: Sergej Mamikonyan. V roku 2025 mala firma tržby 4,2 mil. € (+21,1 %) a zisk 409 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať22. z 53 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
4,2 mil. €
Za rok
+21 %
Od 2014
+1765 %
02 mil.4 mil.6 mil.2014—2015+57 %2016+116 %2017+48 %2018+49 %2019+20 %2020+22 %2021+19 %2022−1 %2023−3 %2024+23 %2025+21 %
  • Priemerný rast ročne
    +30,5 %
  • Najlepší rok
    2016, +116 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,0 %
    −2,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,2 %
    −77,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,0 %
    −5,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    85,0 %
    −8,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby4 244 277 €3 504 516 €2 855 192 €2 931 313 €2 971 144 €2 494 044 €2 044 918 €1 701 431 €1 139 875 €770 755 €356 261 €227 607 €—
Výsledok hospodárenia409 €76 307 €−49 729 €45 287 €879 €57 423 €2 092 €71 521 €27 837 €20 205 €16 317 €1 376 €270 €
Aktíva spolu1 597 625 €1 429 258 €1 112 700 €1 105 461 €1 014 886 €1 000 174 €669 857 €520 466 €346 506 €206 478 €107 447 €90 878 €92 064 €
Vlastné imanie240 342 €98 473 €6 637 €109 266 €139 038 €138 159 €116 784 €114 693 €69 923 €42 086 €21 881 €6 403 €−3 782 €
Podané20. 4. 20262. 4. 20258. 4. 20244. 4. 202330. 3. 202229. 3. 202129. 6. 20202. 4. 201923. 3. 201820. 3. 201723. 6. 201626. 2. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
22. z 53 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
19 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023319232
platiteľ od 11. 10. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2023
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Železničná 3/F, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 8. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 24949/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4684 Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevázkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2011
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2011
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2011
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 346 tis. € · posledná 5. 2. 2025

Posledné zmluvy

  • Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Mosadzné spojky ISIFLO pre pripájanie nových odberných miest a opravu existujúcich343 tis. €5. 2. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4684), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202522. z 53
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 20. 4. 2026 · 9 záznamov

  1. 20. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 11. 2023Presun sídlaŽelezničná 3/F Nové Mesto nad Váhompredtým Ľudmily Podjavorinskej 10 Nové Mesto nad Váhom
  3. 11. 5. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodAndrej Čížik
  4. 30. 3. 2023Nový spoločníkMgr. Sergej Mamikonyan, podiel 100 %
  5. 17. 6. 2022Presun sídlaĽudmily Podjavorinskej 10 Nové Mesto nad Váhompredtým Moravské Lieskové 1335 Moravské Lieskové
  6. 22. 7. 2020Zápis konečného užívateľa výhodAndrej Čížik
  7. 22. 7. 2020Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Sergej Mamikonyan
  8. 11. 10. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023319232
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46318879

ASIMEX s. r. o. – tržby 4,2 mil. € – IČO 46318879