SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46766367

Posuvné brány s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Mesto nad Váhom · od 2012
IČO
46766367
DIČ
2023567480
Sídlo
Podjavorinskej 1614/1, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
firmy v okolí

KonateľMgr. Filip Kusalík+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Posuvné brány s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom, v registri od 25. 7. 2012. Vo vedení firmy: Filip Kusalík a Ivan Ondrejovič. V roku 2025 mala firma tržby 2,5 mil. € (+9,0 %) a zisk 169 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať24. z 53 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,5 mil. €
Za rok
+9 %
Od 2013
+1179 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2015+82 %2016+74 %2017+10 %2018+17 %2019+8 %2020+42 %2021+16 %2022+17 %2023+19 %2024+15 %2025+9 %
  • Priemerný rast ročne
    +23,7 %
  • Najlepší rok
    2015, +82 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,7 %
    −0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    29,6 %
    −3,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,3 %
    −9,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    71,9 %
    +25,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152013
Tržby2 534 907 €2 325 869 €2 021 150 €1 695 079 €1 443 865 €1 245 986 €874 718 €808 687 €693 339 €630 581 €361 390 €198 162 €
Výsledok hospodárenia169 337 €173 660 €204 747 €196 264 €170 623 €123 613 €90 717 €49 400 €95 086 €24 509 €15 371 €14 279 €
Aktíva spolu2 037 223 €988 914 €887 328 €784 504 €685 534 €237 890 €200 869 €190 479 €159 701 €116 656 €116 032 €285 152 €
Vlastné imanie572 082 €531 777 €487 902 €394 096 €261 854 €175 231 €145 617 €54 900 €100 586 €80 586 €56 077 €24 279 €
Podané31. 3. 202631. 3. 202528. 3. 202429. 3. 202330. 3. 202229. 3. 202127. 3. 202030. 3. 201915. 5. 201829. 3. 201730. 3. 201630. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
24. z 53 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023567480
platiteľ od 18. 9. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Podjavorinskej 1614/1, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 7. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 26654/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4684 Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2012
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2012
  • počítačové službyod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostiod 2026
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahyod 2026
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4684), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202524. z 53
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 9. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023567480
  3. 25. 7. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46766367

Posuvné brány s. r. o. – tržby 2,5 mil. € – IČO 46766367