SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46325522

TM - TIRO s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46325522
DIČ
2023343278
Sídlo
Podzáhradná 48, 821 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľOto Modrovich+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TM - TIRO s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 9. 9. 2011. Vo vedení firmy: Oto Modrovich a Tomáš Modrovich. V roku 2025 mala firma tržby 512 tis. € (+13,7 %) a zisk 125 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať361. z 3 012 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
512 tis. €
Za rok
+14 %
Od 2013
+268 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+16 %2015+33 %2016+2 %2017−2 %2018+11 %2019−2 %2020−20 %2021−9 %2022+53 %2023+28 %2024+35 %2025+14 %
  • Priemerný rast ročne
    +11,5 %
  • Najlepší rok
    2022, +53 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    24,4 %
    +3,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    55,7 %
    −19,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    50,8 %
    −15,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,8 %
    −4,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby512 422 €450 572 €333 770 €261 359 €171 244 €189 148 €235 137 €239 468 €216 565 €220 666 €215 582 €161 675 €139 117 €
Výsledok hospodárenia124 989 €94 076 €38 669 €25 130 €560 €2 488 €17 184 €16 373 €5 750 €4 528 €15 767 €−6 225 €412 €
Aktíva spolu246 189 €142 726 €52 445 €77 441 €44 193 €73 100 €80 719 €65 203 €30 654 €59 432 €55 464 €35 656 €41 940 €
Vlastné imanie224 565 €124 513 €44 169 €56 870 €31 740 €53 304 €54 510 €37 326 €20 953 €15 202 €10 675 €−5 093 €1 133 €
Podané28. 1. 202627. 3. 202523. 2. 202421. 3. 202330. 3. 202230. 3. 202119. 3. 202029. 3. 201919. 3. 201830. 3. 201731. 3. 201623. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
361. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023343278
platiteľ od 19. 10. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Podzáhradná 48, 821 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 9. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 75622/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností,od 2011
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosti v oblasti výroby,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2011
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla,od 2011
  • oprava karosérií,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 25. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025361. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 1. 2026 · 7 záznamov

  1. 28. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 11. 2023Nový spoločníkIng. Tomáš Modrovich, podiel 50 %
  3. 15. 11. 2023Nový spoločníkOto Modrovich, podiel 50 %
  4. 10. 10. 2023Nový člen vedeniaOto Modrovich, konateľ
  5. 10. 10. 2023Nový člen vedeniaIng. Tomáš Modrovich, konateľ
  6. 19. 10. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023343278
  7. 9. 9. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46325522

TM - TIRO s. r. o. – tržby 512 tis. € – IČO 46325522