SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47477113

ArtDetail s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47477113
DIČ
2023925596
Sídlo
Rumančeková 40, 821 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľJán Megis

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ArtDetail s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 9. 11. 2013. Vo vedení firmy: Ján Megis. V roku 2025 mala firma tržby 509 tis. € (−44,2 %) a stratu 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať364. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
509 tis. €
Za rok
−44 %
Od 2014
+1933 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015+1 %2016+81 %2017+44 %2018−13 %2019+57 %2020×4,72021+127 %2022+45 %2023+1 %2024−36 %2025−44 %
  • Najlepší rok
    2020, ×4,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,7 %
    −9,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -1,8 %
    −42,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,0 %
    −15,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    45,9 %
    −17,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby509 227 €912 827 €1 421 973 €1 405 668 €968 514 €426 541 €90 006 €57 373 €66 044 €45 790 €25 309 €25 050 €—
Výsledok hospodárenia−3 559 €81 287 €73 030 €−8 480 €35 281 €7 626 €6 716 €1 388 €1 775 €3 513 €−305 €1 120 €161 €
Aktíva spolu364 727 €555 802 €684 736 €433 328 €402 607 €157 387 €34 451 €14 267 €12 812 €11 984 €8 102 €6 761 €5 229 €
Vlastné imanie197 218 €200 777 €119 490 €53 795 €62 275 €26 994 €19 368 €12 652 €11 264 €9 489 €5 976 €6 281 €5 161 €
Podané30. 3. 202625. 4. 202524. 6. 202431. 3. 202327. 6. 20227. 6. 202122. 6. 202017. 6. 201930. 6. 201830. 6. 201728. 6. 201630. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
364. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023925596
platiteľ od 2. 5. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rumančeková 40, 821 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 94082/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických,od 2013
  • opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení - elektrických,od 2013
  • reklamné a marketingové služby,od 2013
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla,od 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025364. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 5. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2023925596
  3. 9. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47477113

ArtDetail s. r. o. – tržby 509 tis. € – IČO 47477113