SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46364838

HARMÓNIA Slovakia s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Malacky · od 2011
IČO
46364838
DIČ
2023355048
Sídlo
Lipová 5512/14, 901 01 Malacky
firmy v okolí

KonateľMartin Kapryš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HARMÓNIA Slovakia s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malacky, v registri od 14. 10. 2011. Vo vedení firmy: Martin Kapryš. V roku 2025 mala firma tržby 1,1 mil. € (+2,9 %) a zisk 23 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať415. z 906 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,1 mil. €
Za rok
+3 %
Od 2014
−27 %
01 mil.2 mil.2014—2015−99 %2016+69 %2017−80 %2018+67 %2019×154,22020+3 %2021−4 %2022−5 %2023−7 %2024+6 %2025+3 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,9 %
  • Najlepší rok
    2019, ×154,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,1 %
    −1,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    22,9 %
    −23,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,2 %
    −5,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    68,5 %
    −3,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 135 187 €1 103 073 €1 042 519 €1 124 794 €1 180 349 €1 234 184 €1 200 003 €7 782 €4 648 €22 752 €13 463 €1 564 893 €—
Výsledok hospodárenia23 463 €36 472 €36 823 €17 320 €8 961 €86 438 €19 405 €13 968 €22 473 €37 977 €19 110 €37 142 €21 759 €
Aktíva spolu324 632 €278 960 €264 891 €493 644 €505 526 €493 606 €399 857 €375 508 €388 301 €396 164 €322 223 €387 671 €371 437 €
Vlastné imanie102 258 €78 795 €42 323 €304 433 €287 113 €278 152 €191 714 €172 309 €158 341 €135 868 €97 891 €79 814 €42 672 €
Podané15. 2. 202611. 2. 202514. 4. 202412. 2. 202322. 2. 202229. 4. 202129. 2. 202028. 3. 20194. 3. 20186. 3. 201718. 3. 201626. 2. 20159. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
415. z 906 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023355048
platiteľ od 1. 11. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lipová 5512/14, 901 01 Malacky
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 10. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 76388/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Malacky.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2011
  • zabezpečenie, usporadúvanie a organizovanie kultúrnych a kultúrno-spoločenských podujatí,od 2011
  • upratovacie a čistiace práce,od 2011
  • podnikateľské poradenstvo,od 2011
  • reklamné a marketingové služby,od 2011
  • administratívne služby,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
14 zmlúv
posledná 26. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec GajaryDodatok č.3 k Zmluve o prenájme nebytových priestorov - lekáreň—26. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 11. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025415. z 906
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lekárne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 15. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 15. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMartin Kapryš
  3. 1. 11. 2016Presun sídlaLipová 5512/14 Malackypredtým Pri Maline 7/2389 Malacky
  4. 14. 10. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46364838

HARMÓNIA Slovakia s. r. o. – tržby 1,1 mil. € – IČO 46364838