SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46429468

TasteLine s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011

predtým AZ Ingredients SK, s. r. o.

IČO
46429468
DIČ
2023372923
Sídlo
Veternicová 5, 841 05 Bratislava
firmy v okolí

KonateľViera Machová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TasteLine s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 8. 11. 2011. Vo vedení firmy: Viera Machová. V roku 2025 mala firma tržby 613 tis. € (+19,1 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať930. z 15 640 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
613 tis. €
Za rok
+19 %
Od 2013
+326 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014+19 %2015+84 %2016+11 %2017−5 %2018−10 %2019+19 %2020−4 %2021−6 %2022+129 %2023−24 %2024−8 %2025+19 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,8 %
  • Najlepší rok
    2022, +129 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,7 %
    −0,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,8 %
    −3,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,9 %
    −2,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    50,8 %
    +8,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby612 673 €514 424 €560 549 €742 198 €323 414 €343 473 €356 703 €300 102 €333 619 €350 689 €316 131 €171 477 €143 773 €
Výsledok hospodárenia10 225 €13 166 €11 502 €6 206 €10 250 €9 424 €11 926 €13 918 €11 486 €10 559 €8 267 €1 137 €533 €
Aktíva spolu265 433 €207 840 €201 357 €257 509 €140 673 €141 357 €157 558 €102 796 €110 103 €145 609 €192 499 €125 697 €70 167 €
Vlastné imanie130 539 €120 314 €107 149 €95 647 €89 440 €79 190 €69 767 €57 841 €43 922 €32 436 €21 877 €13 610 €12 472 €
Podané27. 3. 202625. 3. 202524. 3. 202426. 3. 202326. 3. 202228. 3. 202126. 3. 202028. 3. 201926. 3. 201830. 3. 201726. 3. 201630. 3. 201515. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
930. z 15 640 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023372923
platiteľ od 10. 3. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Veternicová 5, 841 05 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 11. 2011
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 76996/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
AZ Ingredients SK, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2011
  • reklamné a marketingové služby,od 2011
  • baliace činnosti, manipulácia s tovarom,od 2011
  • skladovanie,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2011
  • fotografické služby,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025930. z 15 640
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 9. 2019Zmena obchodného menaTasteLine s. r. o.predtým AZ Ingredients SK, s. r. o.
  3. 31. 8. 2012Nový spoločníkViera Machová, podiel 49 %
  4. 10. 3. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023372923
  5. 8. 11. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46429468

TasteLine s. r. o. – tržby 613 tis. € – IČO 46429468