SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47156201

SLUW-EX s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47156201
DIČ
2023767449
Sídlo
Fraňa Kráľa 998/24, 811 05 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMarek Konrády

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SLUW-EX s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 14. 5. 2013. Vo vedení firmy: Marek Konrády. V roku 2025 mala firma tržby 619 tis. € (−7,0 %) a zisk 18 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať920. z 15 639 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
619 tis. €
Za rok
−7 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015×6,62016+55 %2017+86 %2018+60 %2019+49 %2020+4 %2021+92 %2022−18 %2023+12 %2024−2 %2025−7 %
  • Najlepší rok
    2015, ×6,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,8 %
    +2,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    26,9 %
    +18,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,7 %
    +3,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    82,5 %
    −4,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby618 535 €665 150 €679 027 €607 128 €744 831 €387 614 €373 040 €250 794 €156 758 €84 197 €54 410 €8 270 €—
Výsledok hospodárenia17 518 €4 221 €8 283 €705 €13 391 €−12 101 €11 698 €7 772 €2 751 €3 483 €1 487 €1 625 €−362 €
Aktíva spolu372 123 €364 868 €335 364 €347 544 €355 803 €257 335 €142 817 €85 741 €71 508 €55 723 €12 076 €6 989 €4 638 €
Vlastné imanie65 077 €47 560 €43 338 €35 055 €34 350 €20 959 €33 060 €21 277 €13 985 €11 233 €7 751 €6 264 €4 638 €
Podané31. 3. 202625. 6. 202528. 6. 202430. 6. 202317. 1. 202230. 6. 202120. 2. 202028. 6. 201929. 6. 201813. 12. 201713. 12. 201730. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
920. z 15 639 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023767449
platiteľ od 15. 5. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Fraňa Kráľa 998/24, 811 05 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 5. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 89157/B
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Čistiace a upratovacie službyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025920. z 15 639
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 5. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2023767449
  3. 14. 5. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47156201

SLUW-EX s. r. o. – tržby 619 tis. € – IČO 47156201