SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46479112

HESI s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011

predtým HEURA s. r. o.

IČO
46479112
DIČ
2023397101
Sídlo
Leškova 3/A, 811 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľJuliana Michaláčová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HESI s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 23. 12. 2011. Vo vedení firmy: Juliana Michaláčová. V roku 2025 mala firma tržby 172 tis. € (+33,5 %) a zisk 33 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať89. z 449 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
172 tis. €
Za rok
+34 %
Od 2013
+523 %
0100 tis.200 tis.2013—2014+29 %2015−37 %2016−1 %2017+4 %2018+85 %2019+70 %2020−40 %2021+154 %2022+10 %2023−12 %2024+21 %2025+34 %
  • Najlepší rok
    2021, +154 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    19,3 %
    +7,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    33,8 %
    +10,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    23,5 %
    +5,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    30,3 %
    +8,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby172 418 €129 126 €106 990 €121 632 €110 141 €43 316 €72 464 €42 719 €23 115 €22 282 €22 524 €35 748 €27 696 €
Výsledok hospodárenia33 223 €15 337 €871 €20 119 €18 952 €−7 612 €15 896 €2 930 €1 376 €−5 075 €−2 299 €2 164 €764 €
Aktíva spolu141 078 €83 537 €76 798 €86 572 €80 495 €69 084 €54 456 €31 107 €36 181 €33 207 €37 559 €34 132 €30 996 €
Vlastné imanie98 365 €65 142 €49 805 €48 935 €32 030 €13 078 €20 751 €4 855 €1 925 €549 €5 624 €7 923 €5 759 €
Podané29. 6. 20262. 12. 20252. 1. 202527. 6. 202329. 6. 20225. 10. 202114. 9. 202023. 6. 20192. 7. 201827. 6. 201722. 6. 201631. 3. 20155. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
89. z 449 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
11 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
6
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023397101
platiteľ od 25. 2. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Leškova 3/A, 811 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 12. 2011
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 78064/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
8121 Generálne čistenie budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
HEURA s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

5 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 5 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

51 zapísaných činností

  • poradenstvo v oblasti rozvoja osobnosti a komunikácie,od 2011
  • poradenstvo v oblasti životného štýlu,od 2011
  • činnosť astrológov a numerológov,od 2011
  • čistiace a upratovacie služby,od 2011
  • správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností,od 2011
  • obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností,od 2011
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Generálne čistenie budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 3 tis. € · posledná 24. 10. 2017

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8121), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202589. z 449
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (generálne čistenie budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 9. 2022Nový spoločníkJuliana Michaláčová, podiel 100 %
  3. 17. 9. 2020Záložné právoveriteľ: VÚB Leasing
  4. 25. 2. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023397101
  5. 23. 12. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia generálne čistenie budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46479112

HESI s. r. o. – tržby 172 tis. € – IČO 46479112