SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46498702

BLARO, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2012
IČO
46498702
DIČ
2820015374
Sídlo
Werferova 1/2582, 040 11 Košice
firmy v okolí

KonateľDominika Kriváneková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BLARO, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 18. 1. 2012. Vo vedení firmy: Dominika Kriváneková. V roku 2025 mala firma tržby 208 tis. € (−18,9 %) a stratu 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1160. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
208 tis. €
Za rok
−19 %
Od 2013
+32 %
0200 tis.400 tis.2013—2014+62 %2015+19 %2016−22 %2017+18 %2018−11 %2019−4 %2020−6 %2021−17 %2022+33 %2023−13 %2024+19 %2025−19 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,3 %
  • Najlepší rok
    2014, +62 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,4 %
    −2,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -16,5 %
    −18,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -10,0 %
    −11,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    39,3 %
    +20,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby207 774 €256 175 €214 706 €246 911 €186 287 €223 850 €238 305 €248 584 €279 433 €236 648 €304 898 €255 262 €157 323 €
Výsledok hospodárenia−2 849 €1 550 €371 €2 871 €2 602 €21 187 €37 613 €15 699 €9 403 €5 355 €8 428 €10 178 €7 125 €
Aktíva spolu28 414 €87 869 €96 060 €106 446 €113 197 €139 203 €155 332 €99 298 €97 462 €89 233 €84 457 €77 202 €47 896 €
Vlastné imanie17 242 €71 191 €71 941 €86 571 €88 699 €111 199 €100 012 €62 399 €46 701 €37 298 €31 944 €23 515 €13 338 €
Podané9. 3. 202624. 3. 20254. 3. 202411. 3. 202328. 2. 202226. 6. 202128. 10. 202015. 3. 201926. 2. 201820. 3. 201721. 3. 201610. 3. 20158. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1160. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2820015374
platiteľ od 1. 2. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Werferova 1/2582, 040 11 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 1. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 29044/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • opravy a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2012
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2012
  • administratívne službyod 2012
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenieod 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
19 zmlúv
spolu 128 tis. € · posledná 18. 11. 2024

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251160. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

6 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 9. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 9. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 11. 2025Nový člen vedeniaDominika Kriváneková, konateľ
  3. 1. 11. 2025Nový spoločníkDominika Kriváneková, podiel 100 %
  4. 18. 1. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46498702

BLARO, s.r.o. – tržby 208 tis. € – IČO 46498702