SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46568221

AZERO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2012
IČO
46568221
DIČ
2023494748
Sídlo
Cabajská 25, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľMichal Čanky

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AZERO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 20. 3. 2012. Vo vedení firmy: Michal Čanky. V roku 2025 mala firma tržby 4 tis. € a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2863. z 3 012 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
4 tis. €
Za rok
−30 %
05 tis.10 tis.15 tis.2014—2015+0 %2016+0 %2017+0 %2019×5,62023−64 %2025−30 %
  • Najlepší rok
    2019, ×5,6

Ukazovatele 2025

  • ROE
    8,7 %
    +9,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,6 %
    +9,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,0 %
    −0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 500 €—5 000 €———14 000 €—2 500 €2 500 €2 500 €2 500 €—
Výsledok hospodárenia3 150 €−340 €4 250 €0 €0 €−3 €11 060 €−2 €1 974 €1 949 €1 949 €1 948 €5 390 €
Aktíva spolu36 674 €33 514 €34 264 €29 264 €29 264 €29 264 €32 207 €18 207 €18 733 €16 785 €14 836 €12 887 €12 000 €
Vlastné imanie36 324 €33 174 €33 514 €29 264 €29 264 €29 264 €29 267 €18 207 €18 209 €16 235 €14 286 €12 338 €10 390 €
Podané30. 3. 202630. 3. 202531. 3. 202425. 4. 202331. 3. 202230. 3. 20215. 6. 20201. 7. 20193. 4. 201831. 3. 20172. 5. 201630. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2863. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Cabajská 25, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 3. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 31203/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2012
  • správa bytového a nebytového fonduod 2012
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2012
  • počítačové službyod 2012
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenieod 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252863. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 3. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46568221

AZERO s.r.o. – tržby 4 tis. € – IČO 46568221