SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47996277

Redizajn, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2014
IČO
47996277
DIČ
2024180070
Sídlo
Cabajská 25, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľMgr. Roman Chlebec

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Redizajn, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 20. 12. 2014. Vo vedení firmy: Roman Chlebec. V roku 2025 mala firma tržby 48 tis. € (+25,6 %) a zisk 26 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2483. z 4 305 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
48 tis. €
Za rok
+26 %
Od 2015
+154 %
020 tis.40 tis.60 tis.2015—2016+8 %2017−34 %2018+59 %2019−62 %2020+241 %2021−32 %2022+47 %2023+21 %2024+13 %2025+26 %
  • Najlepší rok
    2020, +241 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    53,8 %
    −3,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    19,0 %
    −1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    16,7 %
    −0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    11,8 %
    −4,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby47 999 €38 206 €33 752 €27 980 €19 058 €27 940 €8 193 €21 354 €13 412 €20 398 €18 910 €—
Výsledok hospodárenia25 829 €21 984 €19 193 €11 901 €8 618 €16 006 €300 €9 136 €5 018 €9 089 €4 446 €−226 €
Aktíva spolu154 477 €131 087 €113 025 €72 608 €61 165 €54 688 €37 002 €35 121 €24 759 €21 180 €1 376 €5 774 €
Vlastné imanie136 292 €110 463 €88 479 €69 287 €57 386 €48 768 €32 762 €32 463 €23 327 €18 309 €—4 774 €
Podané29. 6. 202610. 6. 202527. 6. 202415. 5. 20234. 4. 202221. 6. 20218. 3. 20208. 4. 201928. 5. 201829. 6. 201729. 6. 201629. 4. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2483. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2024180070
platiteľ od 12. 5. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Cabajská 25, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 12. 2014
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 38184/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Výroba bižutérie a suvenírovod 2014
  • Textilná výrobaod 2014
  • Odevná výrobaod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
  • Fotografické službyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252483. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 5. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2024180070
  3. 20. 12. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47996277

Redizajn, s.r.o. – tržby 48 tis. € – IČO 47996277