SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46580425

2people, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľký Krtíš · od 2012
IČO
46580425
DIČ
2023447591
Sídlo
Pionierska 5, 990 01 Veľký Krtíš
firmy v okolí

KonateľJana Kucmenová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

2people, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľký Krtíš, v registri od 9. 3. 2012. Vo vedení firmy: Jana Kucmenová. V roku 2025 mala firma tržby 103 tis. € (−51,8 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať694. z 1 593 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
103 tis. €
Za rok
−52 %
Od 2014
+68 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+72 %2016−28 %2017−7 %2018−26 %2019−1 %2020+9 %2021+7 %2022+83 %2023+58 %2024+22 %2025−52 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,9 %
  • Najlepší rok
    2022, +83 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,5 %
    +1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,2 %
    −2,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,1 %
    −2,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    49,7 %
    +17,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby103 204 €214 245 €174 907 €110 895 €60 464 €56 478 €51 931 €52 361 €70 524 €75 663 €105 543 €61 261 €—
Výsledok hospodárenia2 569 €3 281 €178 €342 €−17 087 €−4 904 €−15 123 €−18 198 €−27 946 €−16 947 €1 326 €1 810 €366 €
Aktíva spolu82 915 €57 947 €66 010 €62 212 €60 575 €57 952 €58 759 €48 372 €49 842 €48 503 €30 939 €12 855 €6 267 €
Vlastné imanie41 747 €39 178 €35 897 €−91 523 €−91 865 €−74 777 €−69 873 €−54 750 €−36 552 €−8 605 €8 342 €7 016 €5 206 €
Podané23. 3. 202612. 3. 202521. 3. 202417. 3. 202326. 3. 202226. 3. 202126. 3. 202016. 3. 201925. 3. 201816. 3. 20178. 3. 201610. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
694. z 1 593 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023447591
platiteľ od 16. 5. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pionierska 5, 990 01 Veľký Krtíš
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 3. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 21784/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľký Krtíš.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • vydavateľská činnosťod 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2012
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2012
  • počítačové službyod 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2012
  • vedenie účtovníctvaod 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný nešpecializovaný maloobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4712), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025694. z 1 593
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný nešpecializovaný maloobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 8. 2026 · 4 záznamy

  1. 11. 8. 2026Nový spoločníkJana Kucmenová, podiel 100 %
  2. 23. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 16. 5. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023447591
  4. 9. 3. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný nešpecializovaný maloobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46580425

2people, s.r.o. – tržby 103 tis. € – IČO 46580425